Jump to content

Леща на двуянката преди катализатора


IIVVOO

Recommended Posts

Здравейте. Карам Ауди 80 1.8S 1990г., карбуратор. Има ли някакви особенности при сменяване на лещата на двуянката преди катализатора? Усеща се мирис на изгорели газове в купето по време на движение. Качих колата на канал и видях очерняване на тази леща. Могат ли само да се притегнат болтовете с пружините?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно съм те разбрал....

мисля, че няма да стане понеже между наставките има едно чудо на техниката (някой му казва гарнитура, друг шайба), което представлява пръстен от пресирани метални влакна (телчета). Та ако това чудо се е съсипало, колкото и да стягаш...нищо няма да промениш. Мисля, че цената на един такъв уплътнител е около 30-40лв, като в комплекта трябва да има болтове+пружинките.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако правилно съм те разбрал....

мисля, че няма да стане понеже между наставките има едно чудо на техниката (някой му казва гарнитура, друг шайба), което представлява пръстен от пресирани метални влакна (телчета). Та ако това чудо се е съсипало, колкото и да стягаш...нищо няма да промениш. Мисля, че цената на един такъв уплътнител е около 30-40лв, като в комплекта трябва да има болтове+пружинките.

Успех!

Благодаря за информацията!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...