Jump to content

въпрос към компетентните


Absolut

Recommended Posts

Понеже досега не съм имал никакви проблеми с колата и не съм наясно със звуците, които би могла да издава питам всички добре информирани за следното:

Онзи ден като се прибирах от кино в един тежък дъжд започнах да чувам едно търкане отзад, което идваше определено във връзка със спирачката. Това означава ли 100% накладки или може да има и други обяснения ? Ако да, то някой знае ли ориентировачна цена за задни накладки на 1.8Т Куатро 1996 ? Колко км имам преди да ги сменя? /в момента не си карам колата, за да не прецакам нещо/

Мерси предварително! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Случва се често дисковете да се покрият с тънък слой ръжда, когато са загряти, и в последствие се намокрят. След няколко спирания трябва да изчезне звукът, ако не- свали накладките и ги разгледай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, възможно е, ако са много износени, или има блокирало цилиндърче. Така обаче само си гадаем. Свали една гума и ги погледни. Не е голяма философия. Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нормално ли е да се чува търкане от заминали накладки, когато колата се движи със скорост 0-20км/ч и не съм натиснал спирачката ? HELP !

:flipoff:

Не! Не е нормално...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...