Jump to content

Проблем с хидравличната помпа на AUDI 100 C4


Stefan Vasilev

Recommended Posts

Здравейте,

Имам следния проблем с хидравличната помпа: Преди време помпата виеше при студен двигател, след ремонт на помпата нямах проблеми 300-400 км. След това се появи едно прищракване когато завъртам волана малко повече и не след дълго и помпата сдаде багажа. Направих нов ремонт - същата история след 300-400 км. Къде би могъл да е проблема?

Поздрави,

Стефан.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам следния проблем с хидравличната помпа: Преди време помпата виеше при студен двигател, след ремонт на помпата нямах проблеми 300-400 км. След това се появи едно прищракване когато завъртам волана малко повече и не след дълго и помпата сдаде багажа. Направих нов ремонт - същата история след 300-400 км. Къде би могъл да е проблема?

Поздрави,

Стефан.

Колега - късметлия си - аз имам един компресор за продан :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише на корпуса на самата помпа името на производителя. Всъщност идеята ми е, че преди 9 години една фирма ми достави лагер-муфа за хидравлична рейка ZF за 60 лв, а иначе трябваше да купувам киткомплект за над 800 лв :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише на корпуса на самата помпа името на производителя. Всъщност идеята ми е, че преди 9 години една фирма ми достави лагер-муфа за хидравлична рейка ZF за 60 лв, а иначе трябваше да купувам киткомплект за над 800 лв :hilezh::hilezh:

Определено си струва ако проблема е само в муфата. Трябва да проверя кой е производителя. Коя е фирмата (стига да съществува все още разбира се)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефчо, помпа и рейка са две различни неща. Рейката ZF беше за Форд, но сглобен в Германия. Фирмата, която ми достави муфата-лагер е дъщерна на Вили Бец и поне преди 2 години беше в комплекса на Мерцедес в кв. Хаджи Димитър, сега там е шоурума на Мерцедес и още куп известни фирми. Ще се помъча да си спомня името й. Ако е Викерс направо не ти завиждам. Много стара английска фирма, но едва ли има вносител на части, освен бившия Балканкар - те купуваха от тях разни неща и може някой бивш служител да си е запазил връзките. :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стефчо, помпа и рейка са две различни неща. Рейката ZF беше за Форд, но сглобен в Германия. Фирмата, която ми достави муфата-лагер е дъщерна на Вили Бец и поне преди 2 години беше в комплекса на Мерцедес в кв. Хаджи Димитър, сега там е шоурума на Мерцедес и още куп известни фирми. Ще се помъча да си спомня името й. Ако е Викерс направо не ти завиждам. Много стара английска фирма, но едва ли има вносител на части, освен бившия Балканкар - те купуваха от тях разни неща и може някой бивш служител да си е запазил връзките. :flipoff:

Разбира се че са различни, спор няма:flipoff:. Благодаря ти за полезната информация. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...