Jump to content

А6 2.5TDI 115к.с.


fox

Recommended Posts

колата е 94 година , авант, 6 скорости .Добре се държи на пътя ,има фаца- на един приятеле е, ама го буря и за сега съм стигнал 6.5к ... мисълта ми е - за тая година не трябва ли да продължа още малко с преговорите,или да скачам на тая цена ,че взе да се поти вече?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата е 94 година , авант, 6 скорости .Добре се държи на пътя ,има фаца- на един приятеле е, ама го буря и за сега съм стигнал 6.5к ... мисълта ми е - за тая година не трябва ли да продължа още малко с преговорите,или да скачам на тая цена ,че взе да се поти вече?

e tva ne e a6 a 100......a6 po4va ot 95god

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За AAT мотора ли иде реч?

Защото той се слага и на А6..., но да - поне 95г. трябва да е!

Ако е читава, и на добта цена защо да не го вземеш - кажи за какви пари е, и какви екстри има?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върви повече от прилично харчи малко и е учудващо ефтино за подръжка ако е читаво

цената според колата не скачай ниско защото ако трябва да я рециклираш цялата няма ти излезе сметката :hilezh: на тази цена си е сделка

за две години и 42х километра съм сменил накладки, лампички на таблото и климатроника 20 лв реле за авариини и мигачи 12 лв, амортисиори газови 4бр Боге 530 лв 4те|само предните беха за смяна ибяха на 11год :hilezh: и 200х + маншон 20лв към главината

о 66 лв в Порше оригинално

успех в избора

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...