Jump to content

Порше.бг - егати фирмата...


Recommended Posts

По-сериозен контакт с рекламния отдел на Porshe.bg на ниво клуб. Някоя и друга съвместна рекламна инициатива. Все още не знам със сигурност. Въртят ми се разни идеи неоформени още.

Според мен от това само те получават облаги.Какъв ще е механизма и ние да имаме сметка от такова сътрудничество?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 91
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако имахме отговорите на всички въпроси никога нямаше да имаме идеи ...

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти май не си спомняш че нашия колега RSQ имаше точно същата идея и дори и връзки с въпросните порше-пръдне, както и обещаващо бъдеще ,само дето нищо не стана и нищо няма да стане ....хем му го казах тогава , ама не ми повярва !!

шушумиги са по тия сервизи и аз не ги оби4ам ! и нищо и никой не може да промени това!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ромка, спомням си много добре дори. Аз също присъствах на разговора тогава. Бяхме заедно с него в Порше.бг ... Наистина не бяха много отзивчиви. Но, с повече упоритост ще намерим правилния подход, надявам се.

За сервизите е ясно. Директивата е да се приоритизират ремонтите само на коли в гаранция. И заради това за останалите е неква безумна скъпотия и мъка.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ромка, аз също присъствах на разговора тогава. Бяхме заедно с него в Порше.бг ... Но, ще намерим правилния подход, надявам се.

Ако ще папата да си вземеш при разговорите нема ги трогнеш изобщо, те са бизнесмени, днес продават аудита утре яхти. Наиш ли де са им наще тараби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май отива към отделна тема.Не е правилно както каза tita,те да не знаят за същеснвуването на клуба,а ние да се правим че ги няма.Може би ако от клуба се направи първата крачка,натам времето ще покаже.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това май отива към отделна тема.Не е правилно както каза tita,те да не знаят за същеснвуването на клуба,а ние да се правим че ги няма.Може би ако от клуба се направи първата крачка,натам времето ще покаже.

Надеждата умира последна, правете кво знаете ма от сега е ясен крайния резултат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ще папата да си вземеш при разговорите нема ги трогнеш изобщо, те са бизнесмени, днес продават аудита утре яхти. Наиш ли де са им наще тараби.

Абсолютно си прав, но не говоря въобще за колите. И аз нямам възможността да си напазарувам нова кола от там и знам, че въобще не съм им интересен по тоя повод.

Надеждата умира последна, правете кво знаете ма от сега е ясен крайния резултат.

Гаден негативист :bia: Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е правилно както каза tita,те да не знаят за същеснвуването на клуба,а ние да се правим че ги няма...

Защо мислиш, че не знаят. Знаят си хората, ама не им пука. Щото няма да имат никаква полза от нас. За да искат да направят нещо с нас трябва да видят някаква полза от това. Единствената полза за тях ще са пари, а това как да стане? :bia: Според мене просто ще ни се изсмеят и ще си попитат кайповете.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре де ... Негативизъм достатъчно проявихме.

Като изключим парите, според вас с какво и как една Ауди общност като нашата, може да предизвика интерес към себе си в официалния представител на марката. Дайте някакви други идеи.

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никога не се знае,аз съм сигурен че ако не следващото Ауди,то поне някое в бъдещето ще го купя от магазин.От тяхната политика зависи дали ще е от тях,или от друг.По подразбиране тук сме се събрали фенове на марката или с други думи шанса някой от нас да им стане клиент е много по-голям.В замяна на съвместна реклама да речем бихме могли да получим по-специално и качествено обслужване в сервизите.

P.S.

КАЙПО,оптимизма никога не пречи,само помага!

Редактирано от longrunner
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да не сме прави с Боби, ама живея в тая държава от 22 години. Това, че са представители на немска фирма не ги прави немци или европейци. Българи са си - същите боклуци като нас. :bia:

Иначе и аз се чудя с кво можем да им привлечем вниманието, но не се сещам. Какво можем да им предложим? Според мен нищо. Реклама? Едва ли, те си имат достатъчно реклама, а и колко човека от форума могат да идат до шоурума и да си изкарат една кола от там - 10, 15, 20...? Във всеки случай не са много... Нищо не ми идва на ум.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надали ще отделят паричен и физически ресурс, които да се занимава със старите кочини над 5,7 години ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Според мен контакта трябва да е с Audi AG, не със смешковците от Порше.... Та тази фирма дори не се казва Audi България... кръстена е на конкурентна марка... На запад хората тачат сдружения като нашето малко общество...

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надали ще отделят паричен и физически ресурс, които да се занимава със старите кочини над 5,7 години ...

Факт! Отвръщаме им с тотална игнора и всеки който е решил да си купи Ауди и реши да прочете тук-там за отзиви и види отношението на "Ауди клуб България" за официалния вносител може и да кривне към официалния вносител на БМВ..примерно.Аз бих се замислил ако съм на кантар и прочета че "Порше БГ" днес продават коли,утре яхти,вдруги ден картофи и Ауди е само дребна подробност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Факт! Отвръщаме им с тотална игнора ,,,

Ще ги заболи фара...(преден ляв...) :bia:

По-скъпите части си вземайте от чужбина, ем са качествени и оригинални, ем са по-евтини, ем като влезеш в магазин там си Господ, независимо дали караш Q7 или 80 B2 примерно... За по-евтините винаги има колеги с отстъпки тук-таме....

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Факт! Отвръщаме им с тотална игнора и всеки който е решил да си купи Ауди и реши да прочете тук-там за отзиви и види отношението на "Ауди клуб България" за официалния вносител може и да кривне към официалния вносител на БМВ..примерно...

Братле, ти ако си решил да харчиш 100-150к за нова кола, ще те интересува ли мнението на шофьори на В4-ки и тук там някоя В5-ца от някакъв си форум. Мен няма да ме интересува грам. Още повече, че отношението им към теб, когато видят желанието ти да оставиш въпросната сума при тях, ще бъде коренно различно.

Според мен контакта трябва да е с Audi AG, не със смешковците от Порше...

Не мога да намеря старата тема, беше доста отдавна, но съм сигурен, че имаше такъв опит и отговора от Германия беше - свържете се с местния представител. Тогава беше Аутотехника. Така, че не разчитайте особено и на това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братле, ти ако си решил да харчиш 100-150к за нова кола, ще те интересува ли мнението на шофьори на В4-ки и тук там някоя В5-ца от някакъв си форум. Мен няма да ме интересува грам. Още повече, че отношението им към теб, когато видят желанието ти да оставиш въпросната сума при тях, ще бъде коренно различно.

Не знам за тебе,ама аз не съм тук щото нямам 150к за нова и плеща глупости за да си подържаме бричките,а защото съм фен на марката.Въпроса е принципен и един от нас един ден ако реши да купува от магазина може да е от Гърция да речем или от Луната,но не и от тия защото ги знае що за стока са...за тва говорех братле.

Редактирано от longrunner
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да намеря старата тема, беше доста отдавна, но съм сигурен, че имаше такъв опит и отговора от Германия беше - свържете се с местния представител. Тогава беше Аутотехника. Така, че не разчитайте особено и на това.

Мисля, че е необходимо в писмото да обясним всички случки с нас с представителя тук, защото имиджа на фирмата-майка се подронва сериозно, а това германците ги интересува ! Нищо чудно след такова писмо да си имаме нов официален вносител на марката...:bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама те не са стока за нас, шофьорите на В4 и В5 (аз даже на В3 :bia:). Ако идеш със 150к и им кажеш: "Пичовье, искам да зьема една колица за жината, ва..." ще ти оближат гъза. Там е проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е необходимо в писмото да обясним всички случки с нас с представителя тук, защото имиджа на фирмата-майка се подронва сериозно, а това германците ги интересува ! Нищо чудно след такова писмо да си имаме нов официален вносител на марката...:)

Е-еее аз си мислех че съм оптимист,ама ти грабна жълтата фанелка :bia:

Ако говорим сериозно идеята не е лоша,нищо не струва да се пробва.И в България един ден колите ще се купуват прадимно от магазина и за разлика от наще "бизнесмени" немците са наясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...