Jump to content

Смяна осветлението на таблото


DJANO

Recommended Posts

Някой занимавал ли се е с това да каже някоя тънкост. Не съм търсил за подобни теми, за което ще моля да ме извините ако се повтаря. Та мисълта ми е дали е с лампички вътре или трябва да се разпояват диоди и т.н. Благодаря предварително, аз така или иначе след малко ще го разпарчотисам таблото ама да питам :hilezh::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с крушки с нагреваема жичка е таблото от вътре. Става да се сменят но не опира само крушките.

Ако искаш виж този текст ... Инструкция за подмяна на километражи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с крушки с нагреваема жичка е таблото от вътре. Става да се сменят но не опира само крушките.

Ако искаш виж този текст ... Инструкция за подмяна на километражи

Инкози колега, явно не си виждал на m.i.l.e.n. таблото...... :hilezh: ПРОСТО Е УНИКАЛНО НЕГОВОТО!!!! Сменил е само диодите - червени като на А4 таблото е станало.... :bia::flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, с m.i.l.e.n заедно обсъждахме как може да стане таблото му. Да, като готово не съм го виждал, но вярвам, че е станало маниашко. Той си е такъв.

Всъщност колегата не каза по-горе, какъв е цвета на таблото, който иска да постигне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност колегата не каза по-горе, какъв е цвета на таблото, който иска да постигне.

е тук си прав колега.... ако иска бял например е страшна играчка.... и тогава ВЕЧЕ на помощ идва твоя линк... :hilezh::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами пичове какво да ви кажа, синьото много ме кефи. Днес си взех диоди и резистори към тях и ги монтирах. Преправях тия гнезда в които по принцип стоят крушките, пойх и какво ли още не и накрая светеше доста слабо. Сега чакам да мръкне да видя как ще е :nixweiss: По принцип бяло май ще е по-добре от гледна точка на това, че пластмасата, която разнася светлината вътре в таблото ще отрази по-добре бялото. Имах и лек проблем днес, единия светодиод се разстопи :hilezh: Мерси за линка колега ей сега почвам да чета, а утре да кроя :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това беше желание резултат, но виждам, че е невъзможно без да се сменят циферблатите :hilezh: Мерси на всички, които се включиха в темата. Пожелавам ви нечупливи Аудита :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за какво ти е да сменяш осветлението,според мен си свети много добре в червено и много хора гонят точно тоя ефект на осветление,а относно синьото-не мисля че ще се върже добре с останалите джунджурийки,които си светят много яко в червено

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой занимавал ли се е с това да каже някоя тънкост. Не съм търсил за подобни теми, за което ще моля да ме извините ако се повтаря. Та мисълта ми е дали е с лампички вътре или трябва да се разпояват диоди и т.н. Благодаря предварително, аз така или иначе след малко ще го разпарчотисам таблото ама да питам :flipoff::hilezh:

Циферблата смянаш ли го щото в xtuners започват с него ,незнам от каде си ги измат явно си ги изработват сами.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Инкози колега, явно не си виждал на m.i.l.e.n. таблото...... :bia: ПРОСТО Е УНИКАЛНО НЕГОВОТО!!!! Сменил е само диодите - червени като на А4 таблото е станало.... :dance::gut:

Сменил е крушките с диоди!?!Какви са диодите?От къде са?Пасват ли на местата на крушките или има доработки!?! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко изработват сами.

имаш ли представа да ли подават само циферблати понеже цената с монтаж никак не ме устроива,препочитам да се занимавам сам дори имам една идея която ще споделя с форума спец за плазмения циферблат незнам на колко волата работи но ако са 12 не необходима стъпката със прекарването на кабели и тяхното връзване някаде в последсвтие нужно е само да се свърже в цокалчето за крушката на километража тези крушки работят на 12волта също.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...