Jump to content

Играят ми оборотите 400-900...помощ


Recommended Posts

да се сещате къде ш софия мога да си напрашя центровка , сипах лоша газ и почнаха да ми играят оборотите ?

ауди а4 1.8 Т с газова инжекция

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се сещате къде ш софия мога да си напрашя центровка , сипах лоша газ и почнаха да ми играят оборотите ?

ауди а4 1.8 Т с газова инжекция

"Сектор" в дружба, не е евтино но работят качествено /поне така ми се стори/

П.С. Извинявай сега видях че раздела е за газ, и че на газ ти играят....по принцип в Сектор с газови не се занимават много, ная много на газ анализатора до погледнат нещо и настройка евентуално.

Редактирано от mitaka_f1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

намерих един сервиз на Ловато в Илиянци, прегледаха я и не установиха нищо ...казаха да заповядам понеделник да я закачат на компутер ...ама нещо не ми се сториха много добра оферта , т.е пари не ми взеха но пък и колата продължава да ми е като спънат кон

газовата ми е лоренцо ланди - някои сеща ли се къде имат фирмен сервиз , имали някъде из младостите

ре: и на бензин почна да прекъсва

НО НЕ ТОВА НЕ Е всичко :hilezh::flipoff::flipoff: по рано днес ми разглобиха половината предница ,в любимия ми сервиз / мотоексперт , аз да си ги похваля както винаги / , за да ми сменят ангренажен ремък и ролки , семеринги ....и .....бордкомпутера се побърка, но не това не е всичко от мотора ми извира геизер с горещ въздух, по фаровете мога яица да си изпържа а климатикика въобще го няма , лошото е само че такова доверие им имам че тез малки пропуски ги установих чак таз вечер ....утре ще видя какво е това BBQ дето са ми измаисторили ;-)

Редактирано от ma3x
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти имаш доста по сериозен проблем от ниските обороти! Оправи си първо BBQ-то да не прецакаш двигателя. :respekt: . Проблемите ти с ниските може да са следствие от "мотора ми извира геизер с горещ въздух". Газовия инжекцион ползва датчиците на бензиновия и някой от показанията на ЕКУ-то. При това положение първо трябва да си оправиш колата на БЕНЗИН и чак тогава да бъзикаш газта. Нищо чудно някой датчик или ламбда сондата да са повредени и от там да са ти проблемите. Но това с "от мотора ми извира геизер с горещ въздух" направо е плашещо :hilezh: . Да нямаш проблем с гарнитурата на главата или да ти е изтекъл антифриза :hilezh: ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ходих на диагностика но ми нямаха софтуера за агу-то ланди ....казаха ми че ме6ам газ и бензин ...и тша са си търся някои които да разбира от моята марка : ланди ренцо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...