Jump to content

1.9tdi


fox

Recommended Posts

Imam edno pitane kum vas.Sled remont na dvigatelja,trjabva li da pritegna glavata ,sled 1000km,tui kato pitah edin maistor i toi mi kaza 4e da,a suvsem estestveno,vtorija mi kaza ,4e njama nujda!

P.S.:nedeite da prevklju4vate ot 5-a,na 2-ra predavka,xaxaxa!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Новите модели гарнитури не изискват дозатягане след 1000 км. Те са от сплав подобна на металокерамика. Предполагам не си се скъпил и ти е именно такава. Самото затягане трае няколко часа, като през определен интервал от време се дозатяга леко няколко пъти. Добрите майстори имат необходимите предписания за това.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

човече този, който ти го е казал явно е правил само Жигулки. И на мен така ми беше казал един майстор, ама нещо отвътре ме човъркаше и не отидох да ми я дозатегне. После разбрах, че на Аудитата не им се дозатягат допълнително след каквито и да е километри. То и на самата инструкция към гарнитурата за главата пише каква е процедурата. Дано си сменил и болтовете иначе има възможност да ти изпуснат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
човече този, който ти го е казал явно е правил само Жигулки. И на мен така ми беше казал един майстор, ама нещо отвътре ме човъркаше и не отидох да ми я дозатегне. После разбрах, че на Аудитата не им се дозатягат допълнително след каквито и да е километри. То и на самата инструкция към гарнитурата за главата пише каква е процедурата. Дано си сменил и болтовете иначе има възможност да ти изпуснат.

Да де - точно така, вчера се чух с майстора и той каза, че вътре в опаковката на гарнитурата всичко е описано, като интервали на дозатягане и необходимият момент. :):):evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...