Jump to content

Дневния километраж изписва "OIL"


Recommended Posts

Колеги днес като си запалих колата (А4 1.8) на дневния километраж изписа "OIL"и след 1 мин. изчезна. Проверих всички видове масла, но са в границите на нормалното. Бордови компютър нямам. Ако някои може да каже какво би могло да баде и може ли така да карам колата, ще съм му много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нещо страшно - споко :blackey:

Когато си сменял маслото не е нулиран компа.

Това се прави при всяка смяна , като през ВАГ-кома се задава след колко км. да се включи и да те подсети, че е време за смяна, максималния пробег мисля, че беше 50 000 км.

И моя свети от един месец, ама другата седмица, като сменям пак масло ще му люсна едни 50К, че да не си играя всеки път да го занулявам.

:blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е нещо страшно - споко :blackey:

Когато си сменял маслото не е нулиран компа.

Това се прави при всяка смяна , като през ВАГ-кома се задава след колко км. да се включи и да те подсети, че е време за смяна, максималния пробег мисля, че беше 50 000 км.

И моя свети от един месец, ама другата седмица, като сменям пак масло ще му люсна едни 50К, че да не си играя всеки път да го занулявам.

:blackey:

Лелееее, то кво било, а аз се бях приготвил за изваждане на пари. :blackey: Много, ама МНОГО благодаря. :hilezh: А само още нещо, как се занулява компа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само дето не може да се нулира самостоятелно , ако нямаш борд компютър ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натискаш десния бутон на таблото и дуржиш след това даваш на контакт и дърпаш левия и въртиш наляво- надясно докато се покажат черти :flipoff:

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...