Jump to content

Настройки за газово


Recommended Posts

Колеги много ви моля за съвет за читав газаджия ,изчетох сумати и теми и не видях никой 100% да каже че е доволен от диагностика.

Става въпрос за пълна диагностика и евентуално за профилактика и смяна на нещо ако има нужда.

Колата е 2000 абк мотор с обикновенно газово брц. Нещо в последно време ускорява като тролей,няма я динамиката при натискане на педала а не беше така

пък и разхода скочи абе за някой читав газаджия е дошло време то се е видяло но КОЙ.Моля ви помагайте че е много изнервящо положението.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ходя при едни хубостници взимат ми 10лв. слагат отзад пръчката и гледат какво излиза и настройват, но има и много недоволни, намира се в Люлин, между другото аз и другаде не съм ходил за 4 год. и повече газ, една настройка на година ми стига

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок колега но на мен ми трябва и профилактика.Давайте идеи колеги.

е те тея същите в Люлин, правят и профилактика, ремонт и т.н. - Аргус сервиз - на бул. Баба Парашкева в една пресечка след Европа бензиностанцията, посока "центъра"...... там отивай! Сега на тоя булевард му викат "Европа" ... да им го ... в Европата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е те там са, стой им на главите и да се вършат работата, иначе за името и аз не харесвам новото ама...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом си с БРЦ отиди си при БРЦ в дружба. За тях се горовят много крайни неща, някой са много доволни, други не са. Аз съм от много доволните, един колега с Векта и Ловато пък ги псува та се къса. Според мен истината е че предпочитат да работят с изпарители на БРЦ и ако не си с БРЦ гледат да те разкарат, но иначе са ОК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мога да отида но в тези големите сервизи мисля че няма персонално отношение нито към автомобила нито към човека,затова си търся добър майстор който да се занимава само с моята кола а не с 14 едновременно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...