Jump to content

Recommended Posts

Колеги,дайте мнения за тази зимна гума,който е карал с такива,защото ми изпаднаха 4 чисто нови с дот/05 на много добра цена.Аз така или иначе ще ги отнеса но поне да знам що за стока са.Гуменетките са Made in Slovenia ако има значение ама таз марка е такава доколкото знам. :gut:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 г. избирах зимни гуми между тези и Фулда и гумаджията ми каза въобще да не се чудя и да взимам Сава-та.Мисля че във форума има и други,много доволни от тях.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заводите на SAVA правят и някои размери на FULDA. Общо взето SAVA си е FULDA, все пак е дъщерна фирма :shocked:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Good Year а не Fulda колега

Иначе гумите са уникални и не веднъж съм го казвал и тук.

GOOD YEAR - SAVA - FULDA - DEBICA - DUNLOP

Това е консорциума :hilezh:

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм със летни 205х60х15 и за тях само добри отзиви мога да дам, същото съм чул и за зимните...

а ако се предумаш нещо - свиркай - аз ще ги взема...

Редактирано от Lube
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами тук гледам една фирма мина на всичките си коли на SAVA. Доста са доволни явно

Ама аз като за мене си предпочитам FULDA :)

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В последните тестове,които се коментираха и във форума,се наблюдаваше влошаване качествата на Фулда.Спор няма,че Сава-та въобще я нямаше в класацията.Аз си представям нещата както при отношенията Фолксваген-Шкода,т.е. дъщерната марка засрамва компанията-майка.Да споделиш впечатления.Сигурен съм,че ще останеш доволен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ФУЛДА е евтина гума, но конкурира скъпите марки - това е философията на фирмата. Аз лично имам две, дават ги че са малко по-шумни и това им е минуса.. но иначе ги дават че се износват в пъти по-бавно от почти всички гуми в теста. Сега като ги имам смятам, че не може да се каже че са шумни...

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...