Jump to content

Повреда в газовата уредба


Recommended Posts

Здравейте колеги имам сериозен проблем с газовата уредба, при зареждане на газстанцията пистолета не може да вкара газ в бутилката, на какво може да се дължи това има някаква съчма която ми казаха да нее повредена обаче като я натиснеш газта изтича нормално а и кранчетата за бутилката са отворени на газ помагайте че бензина бързо бързо паричките изпарява

Редактирано от E7491BA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги имам сериозен проблем с газовата уредба, при зареждане на газстанцията пистолета не може да вкара газ в бутилката, на какво може да се дължи това има някаква съчма която ми казаха да нее повредена обаче като я натиснеш газта изтича нормално а и кранчетата за бутилката са отворени на газ помагайте че бензина бързо бързо паричките изпарява

Има едно устройство, което ограничава пълненето на бутилката с газ до 80 % от обема и. Понякога това устройство заяжда в горно положение, тоест все едно бурилката е пълна до горе и не позволява да се пълни повече.

Решение:

Отиваш на газаджия и се разглабява гърлото на бутилката. После този предпазител или се смазва и продължава да си работи или се изолира и бутилката се пълни на 100 % от обема си.

А можеш да пробваш на друга газ станция

да не би на тази да и е развален пистолета за пълнене

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега за съвета още днеска заминавам при майстор най вероятно е устройството което казваш да е заяло щото пистолета пълни другите бутилки нормално и предполагам че не проблема в него

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НО ЗАДЪЛЖИТЕЛНО отремонтиране , не отстраняване, че БУМ-ът е опасен.

е така е, ама ако човек е внимателен може и да няма бум.

Пълни бутилката непосредствено преди дълъг път и няма проблеми. Важното е да не се оставя бутилката пълна догоре да пренощува или което е още по зле да преденува, особено на слънце :lol:

защото тогава ще има БУМ и после :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...