Jump to content

А5


ivailo_stoqnov

Recommended Posts

Колеги, ще ме извинявате, ама не се стърпях.

То ние нали сме си от село, и се радваме на всяко нещо,

По същество, У НАШЕ СЕЛО ВЕЧЕ СИ ИМАМЕ ГЪЗАР С АУДИ А5

бе карам си по един наш булевард, пущам си надоле лекинки със служебния курник, и гледам в огледалата

Една черна красота, ама уж АУДИ пък по различно, като ме рясна на светофара и отзад гледам по-другинко

то и моето е черно ама нейсе- После чета А5 3.0tdi

Ей тъй още си цъкам, беше с временни номера,

Мамка му тея хора не знаят кви коли да карат

И другото за което ме е яд, тъкмо в тоя момент си говорех по телефона с едно аверче ,че докато спра разговора, докато пусна камерата и то се отече, ама си имам задачка за утре.

Града ще се претърси за фотосесия

Дай боже всеки му!!!!! :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

ще те улесня :rolleyes: Ако искаш фотосесия въпросното Ауди се намира на първата успоредна пряка на Витошка в посока басейна Спартак (ако не се лъжа бул. Петко Каравелов). В началото откъм Южния парк. Днес го огледах.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

ще те улесня :zustimm: Ако искаш фотосесия въпросното Ауди се намира на първата успоредна пряка на Витошка в посока басейна Спартак (ако не се лъжа бул. Петко Каравелов). В началото откъм Южния парк. Днес го огледах.

Поздрави

Ти да видя че става въпрос за Велико Търново? :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кьоравото той човека си го е рекъл....

У НАШЕ СЕЛО

Нямам ходене тези дни до Търнов град иначе и на мен би ми се искало да го поразгледам наживо, примерно пред Джеронимо :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:respekt: Момчета е тука над овча купел има една малка спретната авто касщурка с 2 сотаджииски коли отпред

та там го имаше преди да го покажат на изложението

та автокъщичката се каза CityCar ама колко е малка толко е скъпа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

миналата седмица дойде на един приятел а5 - ненормална е тая кола...малко скоростите не ме кефят най-много ама...кат имам малко време ше напиша по-подробно кво що :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...