Jump to content

Ксенон крушки за А4


ChioChips

Recommended Posts

Едит: целта ми е да разбера колко крушки са, какви са и има ли лупи фара ми?

Едит2: Ако това помогне, фара ми е на бош, някой май спомена че на бош са 3 секционни(с 3 крушки) а другия е с 1, или нещо такоз :hilezh:

нямаш лупи - рефлектор си

Редактирано от rdk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 62
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Е щом имам снимки, значи съм гледал, това са моите снимки. Виждам 3 крушки, на едната видях че пише Н7 а другата не мога да я фокусирам, пречат кабеляците и не можах да извадя джаджите за да погледна. H7

http://www.lighting.philips.com/in_en/cons...ing〈=en

Едит: Н7 са ми крушките, мали значи няма да е с плъзгач, ще плащам за 2 системи или нещо такова, 560 лв. ц ц ц

Отивам да погледна за последно, поръчвам и после споделям :hilezh:

Мале направо ви съжалявам хорица, как ме търпите............

Редактирано от ChioChips
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами момко, точно това имах предвид! Бил си се нагъзил да снимаш фара, а нас питаш има ли лупа. Ми тя, ако я има, се вижда и от космоса. Крушките не си ги стигнал! Ми като изгори някоя, ще ни викаш нас ли! Сори, че малко грубо се изказвам, но не прекалявайте със зова за помощ. Успех!

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едит: Н7 са ми крушките, мали значи няма да е с плъзгач, ще плащам за 2 системи или нещо такова, 560 лв. ц ц ц

Отивам да погледна за последно, поръчвам и после споделям :(

турни само къси ксенони

дълги - бели халогени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми те сините(със синьо балонче,дето се водят cool blue) белеят...леко синеейки.. :) .

Търси,некви Осрам-ки или Бош-ковци...

Има едни със съвсем леко синеещо балонче,те си светят жълтичко... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

фара му е с една крушка според мен. едносекционен. кайте му не го ибавайте :rolleyes:

за крупките нарва

Редактирано от Bobu
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре пристига поръчката. Поръчал съм само за късите Н7 8000к. Не са едносекционни, прочетох в тоя форум че ако фара ми е на бош, той е трисекционен(халоген,къси,дълги), а моя е на бош. Отделно си погледнах фара отзаде и видях че имам една малка крушка Н1(за дългите, извадих си я сам :rolleyes: ) а другата(късите) е Н7. Казаха ми че мога по всяко време да сложа и на дългите ксенон, но за сега само на късите. С белия халоген не знам ще върши ли работа ама ще видя за по нататък.

Утре ще споделям, дано имам късмета утре сервиза в който ще ми ги монтират да е свободен, няма да пия петъка и ще се кефя обикаляйки малкото градче :hilezh: детска работа но радост ко да прайш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята А3 я вземах с Депо фарове, какво да я правя като не могат да се регулират. Въртя, въртя не помръдват рефлекторите мисля да търся от морга оригинални с моторчета?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре пристига поръчката. Поръчал съм само за късите Н7 8000к. Не са едносекционни, прочетох в тоя форум че ако фара ми е на бош, той е трисекционен(халоген,къси,дълги), а моя е на бош. Отделно си погледнах фара отзаде и видях че имам една малка крушка Н1(за дългите, извадих си я сам :huh: ) а другата(късите) е Н7. Казаха ми че мога по всяко време да сложа и на дългите ксенон, но за сега само на късите. С белия халоген не знам ще върши ли работа ама ще видя за по нататък.

Утре ще споделям, дано имам късмета утре сервиза в който ще ми ги монтират да е свободен, няма да пия петъка и ще се кефя обикаляйки малкото градче ;) детска работа но радост ко да прайш.

Хайде кво стана монтира ли ги?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...