Jump to content

Recommended Posts

Възможно ли е да се намери този уникат? Склонен съм да дам около 15 хиляди, които може и да са смехотворни, предвид лимитираната серия...

Редактирано от Freestyler
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да се намери този звяр? Склонен съм да дам около 15 хиляди, които може и да са смехотворни, предвид лимитираната серия...

Може всичко може ма за 15 бона щи дадът се снимаш с него. :blackey: на S2 акциза е 11 бона, тя е 220-230 коня, тва е 315 сметай сам. А читавите по немско са от 10000 евро на горе. 40 бона и се класираш, ако я земеш искам кръгчеееееееее.

Има и опция зимаш една Б4 куатро некво си, отиваш до Швейцария там има едни пичове дето изкупуват тия кукли разкостват ги и на части. Цените са разумни, и твариш един бус с чарколяци после в БГ сглабяш легото и си в играта. Цената щи е поне на половина от тази да я докараш цяла.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може всичко може ма за 15 бона щи дадът се снимаш с него. :blackey: на S2 акциза е 11 бона, тя е 220-230 коня, тва е 315 сметай сам. А читавите по немско са от 10000 евро на горе. 40 бона и се класираш, ако я земеш искам кръгчеееееееее.

Има и опция зимаш една Б4 куатро некво си, отиваш до Швейцария там има едни пичове дето изкупуват тия кукли разкостват ги и на части. Цените са разумни, и твариш един бус с чарколяци после в БГ сглабяш легото и си в играта. Цената щи е поне на половина от тази да я докараш цяла.

:hilezh:

Значи това, което мога да отделя, ще е достатъчно май само за акциза, а? :blink:

О, свещена простота...

До преди 10 минути живота бе по-розов... :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RS4 (на базата на Ауди 100, не на А4:) мисля, че се намират в мобилето за около 5 000 Евро парчето :blackey: Колко са читави... не знам :hilezh:

Нещем (чете се слято, с ударение на първо "е") четворката, требе ми по-олдфешън версия :blink:

Всъщност, гледам че си писал "на базата на Ауди 100". Не се сещам в момента кой модел точно визираш, но така или иначе друго ми е слабост.

Редактирано от Freestyler
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

RS4 (на базата на Ауди 100, не на А4:) мисля, че се намират в мобилето за около 5 000 Евро парчето :blackey: Колко са читави... не знам :hilezh:

Колегата иска да каже S4 на базата на Audi 100. Даже има едно за продан в раздел Продава / Купува. Можеш да му хвърлиш едно око.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че колеги те се опитват да ти намекнат че истинска RS2 е само AVANT демек комби и наистина вървят в немско от 10000 нагоре зависи колко кончета е и колко годинки. До тук всичко е много готино обаче Българската действителност и нейния пореден абсурд АКЦИЗА - ще платиш повече от колкото колата струва а това за мене е АБСУРДНО НЕОПРАВДАНО !!! :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тия парички може да си намериш S2 които са главно купета май има и седан! Да я земеш за 10000 и да и платиш акциза за 5000 :steinigung: И от там се фашташ за палците на краката и се молиш с колата да е читава! Ако е от Германия има голям шанс да е !

http://mobile.de/SIDE3B3PNmCmL9BpzlZ2WnrDA...1174725489&

http://mobile.de/SIDE3B3PNmCmL9BpzlZ2WnrDA...1279391713&

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може всичко може ма за 15 бона щи дадът се снимаш с него. :respekt: на S2 акциза е 11 бона, тя е 220-230 коня, тва е 315 сметай сам. А читавите по немско са от 10000 евро на горе. 40 бона и се класираш, ако я земеш искам кръгчеееееееее.

Има и опция зимаш една Б4 куатро некво си, отиваш до Швейцария там има едни пичове дето изкупуват тия кукли разкостват ги и на части. Цените са разумни, и твариш един бус с чарколяци после в БГ сглабяш легото и си в играта. Цената щи е поне на половина от тази да я докараш цяла.

Е не мое ли да и забоде, направо мотора там без да го разглабя? Кой ше му гледа под капака?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е не мое ли да и забоде, направо мотора там без да го разглабя? Кой ше му гледа под капака?

После нали трее мине птез КАТ тук ве тиНба, като видат тоа мотор ше го пратат на техно тест, а ония там напрао ше извадат варела с вазелин. :respekt: Ако вече си я регне тук и после оди по Швейцария стаа, ма па там де да дири момещения инструменти и чудеса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че колеги те се опитват да ти намекнат че истинска RS2 е само AVANT демек комби и наистина вървят в немско от 10000 нагоре зависи колко кончета е и колко годинки. До тук всичко е много готино обаче Българската действителност и нейния пореден абсурд АКЦИЗА - ще платиш повече от колкото колата струва а това за мене е АБСУРДНО НЕОПРАВДАНО !!! :respekt:

Те годинките са едни и същи, защото RS2-ката се е произвеждала само една година - 95-та. И е само комби, да!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...