Jump to content

Съвместна среща


pavcho_7125

Желаете ли съвместна среща с клуб БМВ?  

  1. 1. ??????? ?? ????????? ????? ? ???? ????

    • ??
      22
    • ??
      19


Recommended Posts

Ти колко пъти си ходил на срещи с БМВ клуба? Отиди веднъж и после говори за негативизъм :x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да ги поканим на 31.10 пък който не иска няма да разговаря с тях. Мисля че анкетата е за това и то се вижда че мнозинството е ЗА. 8) 8) 8) Нищо никой няма да загуби, само може да спечелите като научите нещо ново, ние няма какво да делиме нали за това са форумите - ГЛАВНО ЗА ОБМЯНА НА ОПИТ. :twisted::):D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам да ги поканим на 31.10 пък който не иска няма да разговаря с тях.

Хора пазете се идват зверовете от клуб БМВ :!: :twisted:

Дано не хапят, че страшно......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готово http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?t=12850

Знам че винаги за каквото и да е ще има недоволни, но нека го преглътнат. Все пак преди да ги поканя погледнах че 19 човека са ЗА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки е свободен да мисли каквото си иска... Нищо против нямам към повечето от момчетата от БМВ клуба, но някои от тях, меко казано, не ми допадат... Казах, че няма да ми е приятно да присъстват на нашата среща, гласувахте и взехте решение....Ми, ОК, моето мнение обаче е, че това не трябваше да е на официалната среща, а на някоя специално организирана...

Дано все пак очакванията ми за това, което ще се случи, се окажат погрешни, и да си прекатане добре :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така мисля като тцвет40 но мислех да дойда така или иначе ама се оказа че имам други....ангажименти ... сори некст тайм :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...