Jump to content

центровка на ГНП 2.5 ТДИ С4


шопов

Recommended Posts

:wall::bia: колеги кажете някои който може да ми направи центровката на помата на А6 2.5 тди С4 че трудно пали сутрин .Аз съм от Варна та имам в предвид маистора да е от Варна, че незнам на кого да доверя печката
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А провери ли подгревните свещи това е доста срещана причина за трудно палене при студено време.

да всичко съм проверил остана центровката и ако не и тя ще е сигурно помпата :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да всичко съм проверил остана центровката и ако не и тя ще е сигурно помпата :wall:

Колега не че нешто ама как ги провери?Защото имах 1 форд сиерра 2.3 д и не ми палеше,ходих при един - двама мериха свещите и викат всичко е ОК при тях.Работата отиваше на основен ремонт и реших аз да ги погледна тези свещи.Когато ги извадих и ги сложих на акумулатора нито една не почервеня само една се стопли :hilezh: Взех си нови свещи и всичко си стана както тряба(доколкото това може да се каже за сиерата :stupid: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега не че нешто ама как ги провери?Защото имах 1 форд сиерра 2.3 д и не ми палеше,ходих при един - двама мериха свещите и викат всичко е ОК при тях.Работата отиваше на основен ремонт и реших аз да ги погледна тези свещи.Когато ги извадих и ги сложих на акумулатора нито една не почервеня само една се стопли :hilezh: Взех си нови свещи и всичко си стана както тряба(доколкото това може да се каже за сиерата :stupid: )

колега когато времето е топло колата сутрин също не пали а когато е топло тя не подгрява пак и смених всички свещи нищо че старите работеха :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В кв. Виница има един много добър майстор - Павката се казва. Той кара такава А6-ца както и А4ка, така че е наясно с аудитата:respekt: В момента немога да ти дам номера му. Довечера ще влезя да го напиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не намерих откъде да си редактирам мнението, така че нов пост :hilezh:

номера е 0888705925 - Павел

сервизът се намира в кв. Виница, ул. К. Илиев 18

човека се занимава основно с ГНП така че нямаш проблеми

успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...