Jump to content

Изчезнаха ми фаровете


tigardeen

Recommended Posts

колега най вероятно контактите на лосчето са се разместили, поне при мен беше така. на мен лично ми се видяха скъпи новите лосчета и за това разглобих моите. те са капсоловани но това да не те притеснява нитчетата се разпробиват внимателно и се вадят после се заменят с болчета. при разглобяването се внимава с малките прожинки които са вътре. за съжаление когато го разглобявах не се сетих да снимам. ако не стане само с наместване се вади малко копче от-страни на долната кора зад волана. аз минах само с наместване но на един приятел бяха направо отчупени и за това сложих копче.

Не знам дали разбра нещо от нескопосаното ми обяснение, но като го отвориш и ти е пред очите, ще разбереш за какво точно иде реч. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега най вероятно контактите на лосчето са се разместили, поне при мен беше така. на мен лично ми се видяха скъпи новите лосчета и за това разглобих моите. те са капсоловани но това да не те притеснява нитчетата се разпробиват внимателно и се вадят после се заменят с болчета. при разглобяването се внимава с малките прожинки които са вътре. за съжаление когато го разглобявах не се сетих да снимам. ако не стане само с наместване се вади малко копче от-страни на долната кора зад волана. аз минах само с наместване но на един приятел бяха направо отчупени и за това сложих копче.

Не знам дали разбра нещо от нескопосаното ми обяснение, но като го отвориш и ти е пред очите, ще разбереш за какво точно иде реч. <_<

капсоловани ??? :respekt: на Б3 са с болтове с глави за кръстата отвертка а на Б4 с "еврейска звезда"

на Б3 отдолу под волана се развиват с кръстата отвертка на Б4 с шестограм.

към колегата с проблема... ако си ги чистил само със спрей ... по-добре се ориентирай към отваряне ... спрея не върши голяма работа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отварях ги,не е контакт на лосчето.

Беше прекъснат проводник

БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ :respekt:

Редактирано от go6ko4
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Здравейте колеги ползвам тази тема да не пускам нова та на проблема.

Преди 5 мин. пи изчезнаха късите светлини.

Проверих бушоните здрави са

Само да уточня че си монтирах модул за автоматично пускане на фаровете които е с ЦК ключе и не се пускат от него нито като го изключа става от лостчето

Дълги, габарити и светкавица имам

Нищо от старата инсталация не е рязано просто е заголвана , връзвано и изолирано

Къде може да е проблема

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...