Jump to content

Помогнете ми да си закупя А3


Recommended Posts

Смятам да си купувам А3 1.8 125 к.с. но съм далеч от мисълта че разбирам колкото някой от вас :hilezh: ... ако някой може да доиде да ми го погледне (особено с VAG-COM) ще платя, ще благодаря, ще се кланям и ако клата излезе читава дори ще и черпя :)

От София съм

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Помисли за вариант да го закараш до някои от препоръчваните във форума майстори.В подфорума сервизи-ремонти има координати.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А никой ли от вас любезни съфорумци няма да ми предложи да дойде с лап-топ да му пусне една диагностика - така хем няма да я карам с пътна помощ (ако е без номера) до някой си сервиз хем ще платя на човека който е с добро сърце и е инвестирал във VAG-COM

Ако това е възможно разбира се

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, не мислиш ли, че ако не ти дадът едни временни номера, колкото да тестваш колата, нещо няма да е у ред с тая каляска? Моя съвет е да се договориш с продавача, предполагам няма да си първия, нито последния, които иска това. На всички им е ясно, че в БГ се продава автоморгата на европа и доста хора си водят колите първо на сервиз преди да я купят, като родителите ми са едни от тия хора :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...