Jump to content

:: Секретни болтове за А4 ::


petroff

Recommended Posts

Здравейте,

Първо да благодаря на всички, които се включиха в темата ми за Въздушните възглавници :unsure:

Сега ми предстои смяна на гуми и се сетих, че може да ми трябват секретни болтове, но се оказва, че към оригиналните лети джанти има такива.

Чух отнякъде, че оригиналните секретни болтове били еднакви за всички А4-ки (поне произведените в една и съща година), т.е. отвиват се с един и същ ключ.

Възможно ли е това да е вярно? Ако е така, да се засилвам към най-близкия магазин за нови болтове и да не се ослушвам?

Редактирано от petroff
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега незнам до колко са еднакви за цялата година, предполагам, че са 4-5 вида и ако някой е решил да ти сгепса джантурите, повярвай ми с каквито и болтове да си ще ти ги земе :steinigung: Мисля, че се престараваш, освен ако не си с джанти за 1000+ лв...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега незнам до колко са еднакви за цялата година, предполагам, че са 4-5 вида и ако някой е решил да ти сгепса джантурите, повярвай ми с каквито и болтове да си ще ти ги земе :steinigung: Мисля, че се престараваш, освен ако не си с джанти за 1000+ лв...

Ако па толкоз се е притеснил едни секретни болтета са 20 кинта. Слагаш и едните и другите и си свиркаш, само не стой близо до гумаджиите като ти сменят нещо, щото мое да отнесеш някоя благословия.

А иначе онзи ден се наложи да махам оригиналните секрети, щото единия се беше изял отвътре. Мама му да е..а требваше да заваряват друг болт върху тоя, за да го махнат. Та по тоя повод ако някой има такъв проблем - Автобраво (София, Младост 1а) ми го свършиха и то без странични ефекти върху колата (в частност лятото джанте). Да са ми живи и здрави се при тях ша ода за чепици.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много хора са имали проблеми от този род. Особено ако колата е вкарана от братска Италия, ще дойдат много сантиментални тези жабари. Значи махат старото си Ауди, оставят му всичко, сервизни книжки, ключета сервизни и за еърбеците, музики, джанти, че и със секретен болт, и за майтап за спомен от колата си оставят познайте какво?

Не, не е снимка с колата, напротив в моя вариант беше дистанционното за алармата, проблема се реши с нова такава, алармичка, и ключа за секретния болт. Представяте ли си да го бях установил някъде на път, със спукана гума и да бера 100 повече ядове. Затова не съм, лично аз привърженик на тая работа със секретните болтове, все пак джантите ми втора ръка вървят към 300-350лв. И колегата, който каза, че ако са решили да те оставят на спирачни дискове само, никакви болтове няма да ги спрат. Да не дава господ!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...