Jump to content

Скърцат ми уплътненията на вратите.


Mirou

Recommended Posts

Като стъпа навета и мн дразнещо почват да скъцат на гума в гума, при вас как е има ли го това скърцане. Чъвал сам че преди зимата се мажат с нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а вратите не ви ли скрибуцат :o

Чат пат, ама те подлежат на смазване ;Д

Един ми вика, че с парафин ги подмазвал, аз мисля да пробвам на 1-та ако има ефект ....

Редактирано от Mirou
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен повече ме интересува къде може да ги регулира майстор, щото не е лесна работа.Регулира се вратата, после се регулира рамката...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не е "много" провиснала, може да се регулира и от механизма за затваряне (да го наречем брава :nixweiss:) - гледах на моята как го правеха - с шесттен мисля се развива и се регулира. Ако трябва да бъда честен - не забелязах кой знае какво подобрение след това, но не ми се занимава пак - научили сме с в жената горе-долу каква сила им трябва за затваряне и така...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си реших проблема като използвах пластмасови подложки за вратите и филцови лепенки за арматурата. Подложките си ги взех от една дограмаджийска фирма, а лепенките от бриколаж или била (не помня точно). Все още имам поскръцвания, но са в пъти по-малко и са по-слаби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си реших проблема като използвах пластмасови подложки за вратите и филцови лепенки за арматурата. Подложките си ги взех от една дограмаджийска фирма, а лепенките от бриколаж или била (не помня точно). Все още имам поскръцвания, но са в пъти по-малко и са по-слаби.

Колега би ли дал повече подробности!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...