Jump to content

Зимни гуми Audi R16 205/55


Recommended Posts

Имам нужда от малко помощ- не мога да реша какви зимни гуми да сложа на аудито. Досега карам със дънлоп, ама доколкото разбрах за зимни не са много подходящи. Спряла съм се на Michelin или Goodyear, но определено нямам представа кои са по- добрите а разликата в цената е около 40- 50 лв за гума. Като с еима предвид, че гумата е по 230- 270лв. а на мен ми трябват 4 си струва да попитам. Предложиха ми и едни Вредещайн ама за тях не съм чувала изобщо. Така че моля ви помагайте.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз карам с Вредщайн "Quatrac 2" вече 3-та смяна и мога да кажа, че са перфектни (по мои наблюдения) за сняг, вода и лед. От време на време пътувам по планински пътища с доста сняг и досега не съм имал проблеми. Купувал съм ги винаги нови и карат около 50000км. Цената е сравнително добра - 195х65х15 е около 150 лв. Все пак разгледай форума има цяла тема само за гуми с анкета отгоре. Там ще прецениш най-добре :blackey:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Досега карам със дънлоп, ама доколкото разбрах за зимни не са много подходящи.

Как да не са подходящи?! Dunlop SP Winter Sport 3D в теста на Аутобилд са на първо място, а в ADAC на второ ...

Купувал съм ги винаги нови и карат около 50000км.

Всесезонки - 50 000 км :blackey::flipoff:

Ти си абсолютен рекордьор ...

Редактирано от Cherepaha
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Vredestein Snowtrac 2 мога да ти предложа на 200 лева бройката от твоя размер след около 10 дена!Внос от германия са! Не съм карал с такива, но бях купил 40 броя и един гумаджия ми ги купи всичките, явно са добри!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как да не са подходящи?! Dunlop SP Winter Sport 3D в теста на Аутобилд са на първо място, а в ADAC на второ ...

Всесезонки - 50 000 км :hilezh::hilezh:

Ти си абсолютен рекордьор ...

Просто са добри гумите и го гарантирам точно за този модел Quatrac 2 ! В момента също съм с такива. На старото Ауди също бях с такива. На него имах 2 смени на гумите на около 50000км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...