Jump to content

Челен удар


topcho

Recommended Posts

Хей здрасти на всички, просто да саобщя и да потърся съдеиствие. Във вторник ударих доста лоша колата(ауди 90) ;) , челно в една ограда, и ще имам нужда от добър и не много скъп майстор, ако може някои да ми съдеиства ще бъда много благодарен. Тя има нужда от първо тенекеджийска работа(нов капак, малко изправяне и ... още неща) и после мисля че алтернатора е ударен, също може би хидравличната помпа , може би радиатора и нежнам(просто още не съм успял да отворя капака) нова броня и десен фар+халоген и ..... ще бъда благодарен за всякаква информация, добър маистор, от каде да купя части и така.

Мерси :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам за случилото се! Моя съвет е: Продавай я на части и взимай друга, ремонта ще ти излезе много пари.

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Части има много навсякъде - Аутоплюс, Интеркар, за втора ръка - Италианеца, автоморги и т.н.

Майстор - хем добър, хем евтин е трудно да се препоръчам. Ако е само за евтин и горе-долу върши работа - подчертавам - не твърдя, че ти го препоръчвам, а че поне не си оставя ръцете - звънни на 0887719768 Стоил, сервиза му е в Обеля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Части има много навсякъде - Аутоплюс, Интеркар, за втора ръка - Италианеца, автоморги и т.н.

Майстор - хем добър, хем евтин е трудно да се препоръчам. Ако е само за евтин и горе-долу върши работа - подчертавам - не твърдя, че ти го препоръчвам, а че поне не си оставя ръцете - звънни на 0887719768 Стоил, сервиза му е в Обеля.

ок евентуално ще му звънна.Мерси. :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз катастрофирах август с Б4 - челен удар.Не знам дали на 90 -та частите са сходни.Капак нов 280(без боядисването),фар 68,радиатор 160,разни лайсни, мигач, дифузьор за перката и перки,изчукване и боядисване на калника и капака и разни други дребни неща общо 1700лв.Тенекеджия добър мога да кажа,но за евтино не.Всичко по мойта ми го направи за 880.Зависи и от боята,металик или не.Аз съм с металик - 280лв литъра.Отиде 1л.Човека е Бай Гошо в Сухата река - 0888 72 35 20.Части от auto dib на Раковска.Не са оригинални,имам впредви че са Тайвански но давам сравнение ,за радиатора в Интеркар искаха 480лв,от Раковска - 160.Досега никакви проблеми.Отстъпката им е 20%. Давт гаранци ако нещо не е наред връщаш.Човека в магазина е Тони - 0896 812 510.Поболях се два месец и ако мога да помогна добре.Застрахователите ми изплатиха 75% - ДЗИ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...