Jump to content

В4;А4;А6;100


Recommended Posts

да ама с газояата идва повече.моя таван е 6000.освен това ми тябва не само за возене а и да върши работа.и ако ми се наложи да и направя ремонт да е по- евтино.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно време Магнуса беше казал и ми остана във главата"По добре кола от последните произведени от даден модел,вместо първите на новия"

Защо и как няма да коментриам,мисля че е ясно :gut:

Именно за това става въпрос последните Аудита читави е те са Адуи А6 С4

СЛО не ме разбирай погрешно не споря с теб просто както каза исказвам мнение ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, че тези евтините А6 ци са все 16-волтовите <_<

Явно много не ги търсят!

Как е разхода на газ на твойта колека Никиев!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно, че тези евтините А6 ци са все 16-волтовите :hilezh:

Явно много не ги търсят!

Как е разхода на газ на твойта колека Никиев!?

Писал съм в раздела за газовото,всичко е относително,градско 13-16,извън 9-13-14.

А за 16 волтовите мога да кажа,че са много плюти,но това не значи,че не са добри.

Верно търсих си 2.8 30 винтила ама не намерих,това ми хареса и си го взех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои мнения ми се струват малко на изус казани каква е гаранцията, че като дадеш повече пари за някои Б4 или 100 (Излъскана, с приличен външен и вътрешен вид) то тази кола може да се окаже по строшено и от някои мърлява А4 или А6 -ца. като четох по горе мненията се сетих за онази реклама на по ТV магазините където една женска кара една мърлява кола да я подаде и оня и каза 4е повече от 1500 не може да и даде и след като я измиха с рекламните препарати и я карат пак да я продават и онези и казват даваме ти 3000 дран дран та пляс. това са най-обикновени търговски трикове измиване, изтъркване с някои евтина паста намазване на таблото с парафин изпират и седалките, измиване на двигателя и колата става като нова а нещата които не може да ги видим и в случая те са най-важните двигател и ходова част. всеки търговец гледа да намери възможно най евтиния и горе долу добър автомобил и да го излъска възможно най-тънко за да хваща окото и никои не знае как е каран преди това и какви случки са му се случили на въпросния автомобил моето мнение и съвет е като не разбираш от автомобили вземи някои които разбира да чуе двигателя как работи да го покара малко и ако решиш да го вземаш мини го през сервиз да го огледат и професионалисти да го минат на стенд - диагностика и ако и там ти кажат че е добре вземай и се радвай но знай едно, че купуваш стара кола а старата кола е като стара баба все нещо ще я заболи и засърби :hilezh:

Редактирано от bobynfs
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Някои мнения ми се струват малко на изус казани каква е гаранцията, че като дадеш повече пари за някои Б4 или 100 (Излъскана, с приличен външен и вътрешен вид) то тази кола може да се окаже по строшено и от някои мърлява А4 или А6 -ца. като четох по горе мненията се сетих за онази реклама на по ТV магазините където една женска кара една мърлява кола да я подаде и оня и каза 4е повече от 1500 не може да и даде и след като я измиха с рекламните препарати и я карат пак да я продават и онези и казват даваме ти 3000 дран дран та пляс. това са най-обикновени търговски трикове измиване, изтъркване с някои евтина паста намазване на таблото с парафин изпират и седалките, измиване на двигателя и колата става като нова а нещата които не може да ги видим и в случая те са най-важните двигател и ходова част. всеки търговец гледа да намери възможно най евтиния и горе долу добър автомобил и да го излъска възможно най-тънко за да хваща окото и никои не знае как е каран преди това и какви случки са му се случили на въпросния автомобил моето мнение и съвет е като не разбираш от автомобили вземи някои които разбира да чуе двигателя как работи да го покара малко и ако решиш да го вземаш мини го през сервиз да го огледат и професионалисти да го минат на стенд - диагностика и ако и там ти кажат че е добре вземай и се радвай но знай едно, че купуваш стара кола а старата кола е като стара баба все нещо ще я заболи и засърби :)

Браво за отговора много добре си отговорил на всички.Аз направих тази глупост и си взех едно Б-4 комби2.0 16V АCE мотор с газ хареса ми.Ама после Лошо то моторче за празен ход 400лв. чисто ново рабира се. Потенциомеър за празен ход 300лв ново свещи нови 100лв Реглажи и на газ и бензин още по.....ЛЕВА и то стана стряшно да не говорим,че разход на газ 20л.градско и бензин около 15л.Това се получава като се ходи и се взима без ''Майстор'' да не говорим и за окачването нещо тропа-какво не знам и не искам да разбирам кой знае колко още хиляди ще трябват....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз клоня повече към Б4 или 100 .За покупка евентуално след нова година но немога да се разбера с жената аз искам авант тя седан!Та ще видим какво ще стане.

Въобще не слушай жената ами вземай АВАНТА че аз така послушах мойта:"Грозно било, голямо било нам си какво било!" и сега като тръгнем с детето нанякъде се вкаравам в приключение докато натоваря багажа и пътуваме като сардини!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...