Jump to content

Фолио за стопове


todorov

Recommended Posts

Колеги аз сам от пловдив и си тарся от онова дебелото фолио за стопове 4ерно или 4ервено.Ако някой може да ме опъти ще сам му благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз сам от пловдив и си тарся от онова дебелото фолио за стопове 4ерно или 4ервено.Ако някой може да ме опъти ще сам му благодарен.

Майна, дано никой не те Опъти, що'т така ше те ушие некой в тази и без това намалена видимост...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги аз сам от пловдив и си тарся от онова дебелото фолио за стопове 4ерно или 4ервено.Ако някой може да ме опъти ще сам му благодарен.

пробвай със спрей за стопове пак се затамняват но се вижда като светят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

пробвай със спрей за стопове пак се затамняват но се вижда като светят

Особено като са мръсни и затъмнени се вижда най-вече. Един такъв ентусиаст тези дни ми идеше да слезна и да му покажа стопчетата му отблизо, щото нали се сещате че ако го бях нацепил, аз щях да съм с акта за неспазване на дистанция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

todorov, преди да си направиш колата мишена, пробвай да покараш 1-2 часа след кола със затъмнени стопове ;) . Вярвам, че ще си смениш желанието.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

todorov, преди да си направиш колата мишена, пробвай да покараш 1-2 часа след кола със затъмнени стопове ;) . Вярвам, че ще си смениш желанието.

искам да сложа фолио защото си пукнах стопа и не ми се дават 100 лв за стоп.И не мога да го гледам така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбираме те колега, ама да не си гледаш и бронята и другия стоп пукнати в крайна сметка, а и в същото време някой да иска да ти пукне и главата, щото на него му е пукнат радиатора и т.н.

Толкова ли е зле? Не може ли просто да се залепи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... Един такъв ентусиаст тези дни ми идеше да слезна и да му покажа стопчетата му отблизо, щото нали се сещате че ако го бях нацепил, аз щях да съм с акта за неспазване на дистанция.

При такава ситуация викаш КАТ и бъди сигурен, че акта е на тоя отпред с тунинга ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От както ми написаха акт че говоря по телефона, а аз бях спрял (е на знак стоп, но бях спрял) и разговарях по високоговорителя на телефона. Просто искам да виждам КАТ, само като е съвсем неизбежно или се касае за човешки живот. Явно всеки шапкар си тълкува закона както си иска. На всичкото отгоре извика за свидетел някакъв полицай от близкото кафе, който дори не беше с него като ме спря. А най -гадното е че на мен ми бяха спрели телефона и жена ми ме търсеше, а нямаше как да не вдигна. Но за полицая Хендсфрий било само когато имаш допълнително устройство и то ти е на ухото. Нямам думи.

От КАТ и застрахователи хубаво не съм видял и им е толкова широко около врата, че си тълкуват нещата както си поискат. И колкото по-редки срещи с тях, толкова по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От както ми написаха акт че говоря по телефона, а аз бях спрял (е на знак стоп, но бях спрял) и разговарях по високоговорителя на телефона. Просто искам да виждам КАТ, само като е съвсем неизбежно или се касае за човешки живот. Явно всеки шапкар си тълкува закона както си иска. На всичкото отгоре извика за свидетел някакъв полицай от близкото кафе, който дори не беше с него като ме спря. А най -гадното е че на мен ми бяха спрели телефона и жена ми ме търсеше, а нямаше как да не вдигна. Но за полицая Хендсфрий било само когато имаш допълнително устройство и то ти е на ухото. Нямам думи.

От КАТ и застрахователи хубаво не съм видял и им е толкова широко около врата, че си тълкуват нещата както си поискат. И колкото по-редки срещи с тях, толкова по-добре.

Ами май ме разобедихте и ще се откажа да слагам фолио,не е болка за умиране.Благодаря ви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ ЗА 2008Г.

Весело посрещане и на теб и най - добре дай, некое леФче и си сложи нов стоп отколкото да причисляваш марката към Пернишкия тЮнинг :hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

искам да сложа фолио защото си пукнах стопа и не ми се дават 100 лв за стоп.И не мога да го гледам така.

един стоп е 35 лв.(не оригнален де), освен ако не цял с дъската около номера...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...