Jump to content

Recommended Posts

плащането на наем не вклюва ли и такса смет?

Плащането на наем смяташ ли че се декларира от наемодателя в данъчната му декларация. Са ше кажеш, ми той наемателя е добросъвестен, к'во да направи, че хазяина не е. И ще си прав...

Но и без това двамата няма да успеем да решим проблем, който по-умни от нас отдавна не могат да решат. :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

......

най основния проблем на софиянци е липсата на метро и от там трудното придвижване на хората.

Редактирано от martinich
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най основния проблем на софиянци е липсата на метро и от там трудното придвижване на хората.

Най-най основния проблем на софиянци е пренаселването на града. Самият град не е проектиран за толкова жители. Нито булевардите нито нищо.

Ама хората няма какво да правят, след като по родните им места не могат да намерят работа, нямат приходи и не могат да изхранват децата си и семействата си.

Малко по - нагоре писах, че ако евентуално се отворят повече работни места из по- малките градчета, може би (дай Боже) няма да го има това пренаселване в Сф.

Много хора да кажем имат жилище някъде в прованс-а иматсемейства там, обаче ходят да живеят на квартира в Сф за да бачкат там и да изкарат някой лев за да хранят децата си.

Освен това не мисля че софиянци ще се чувстват много по добре дори ако всичките данъци на хората не от София си оставаха в нея. Те улиците пак ще са задръстени, пак ще е хаос и т.н.

Изкривихме малко посоката на темата май.

Въпроса беше в поредното поскъпване на горивата, д'ебеш.

Газ му е майката за сега, (или петролен кладенец в задния двор :steinigung: ) само да не я вдигнат и нея много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Основен преблем няма, има много проблеми и нито един не е основен. Ако имаше основен проблем и той бъде разрешен всичко щеше да се оправи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на мен ми е интересно как горивата скачат, но и автотрафика скача :steinigung: . Хем е скъпо, хем задръстванията вече са зверски. Комай високите цени нямат необходимата сила, която им дава правилото на пазарната икономика - да намалят потреблението...

Явно и още по-скъпо може да става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...