Jump to content

Recommended Posts

А честито!

Не че бенза е много по-евтин де...

На пролет тургам газова!

Реших окончателно.

Имате поле за изява на недоволство!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

А честито!

Не че бенза е много по-евтин де...

На пролет тургам газова!

Реших окончателно.

Имате поле за изява на недоволство!

А всъщност цените на горивата все още са по-ниски, отколкото в ЕС.

По-коректният въпрос според мен е, защо стандарта на живот ни е толкова нисък. Всъщност даже и не питам де, просто предотавям друга гледна точка по проблема с цените.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А всъщност цените на горивата все още са по-ниски, отколкото в ЕС.

По-коректният въпрос според мен е, защо стандарта на живот ни е толкова нисък. Всъщност даже и не питам де, просто предотавям друга гледна точка по проблема с цените.

Ами щом в полицията нямат пари да си вземат някакви PC-та, принтери... и т.н. помислете си за какво говорим... държавата би трябвало поне там да дава някакви пари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...просто предотавям друга гледна точка по проблема...

Това е лесно, опитай да предоставиш гледна точка на решението :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Country Currency 95 lead free 98 lead free Diesel

Andorra EUR 1.053 1.107 0.945

Austria EUR 1.208 1.319 1.180

Belarus EUR 0.77 0.86 0.54

Belgium EUR 1.470 1.492 1.186

Bosnia-Herzegovina BAM 1.95 2.02 2.05

Bulgaria BGL 1.98 2.13 2.04

Croatia HRK 7.85 8.26 8.00

Czech Republic CZK 30.30 33.00 30.60

Denmark DKK 10.18 10.47 9.46

Estonia EEK 14.40 14.90 15.70

Finland EUR 1.324 1.362 1.126

France EUR 1.343 1.380 1.211

Germany EUR 1.313 1.405 1.252

Greece EUR 1.058 1.251 1.089

Hungary HUF 292.60 - 295.80

Ireland EUR 1.188 - 1.173

Italy EUR 1.370 1.466 1.358

Latvia LVL 0.644 0.674 0.684

Lithuania LTL 3.29 3.43 3.38

Luxembourg EUR 1.131 1.145 0.971

Macedonia, former Yugoslav Republic of MKD 66.00 67.00 60.00

Montenegro EUR 1.080 1.090 0.950

Netherlands EUR 1.507 1.574 1.197

Norway NOK 12.06 12.41 11.61

Poland PLN 4.45 4.68 4.18

Portugal EUR 1.369 1.449 1.179

Romania RON 3.52 3.55 3.51

Russia RUB 20.90 21.85 18.49

Serbia RSD 92.60 - 86.50

Slovakia SKK 38.77 - 40.67

Slovenia EUR 1.033 1.054 1.045

Spain EUR 1.083 1.197 1.039

Sweden SEK 12.08 12.24 11.93

Switzerland CHF 1.79 1.84 1.94

Ukraine UAH 5.15 5.60 5.10

United Kingdom GBP 1.028 1.096 1.080

United States of America USD - - 0.874

Това са средните цените съответно на 95, 98 и дизел по сводката на IRU.

Миналата година комунистите вдигнаха акциза с обещание, че тази няма да има, но както винаги излъгаха. :stupid:

Я вижте кво става в Гърция и Люксембург, а около и в Солун цените са по-ниски. :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честито!

Не че бенза е много по-евтин де...

На пролет тургам газова!

Реших окончателно.

Имате поле за изява на недоволство!

Аз на предната кола голямо чудене се чудех и накрая тъкмо сложих газова и я продадох. И затова на аудито-след регистрация първо газова а после гуми и други работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Газовата уредба е все пак някакъв вид алтернатива, но дали утре сутринта като се събудим няма да пише GAS/1.30, 1.40 или пък 1.50. Тия хора вече се самозабравят. аз пък искам 2500лв. заплата, на кого да се моля. Струва ми се че в тая гнила държавица България скоро нещо ще се случи и тогава на управляващите шамара на народа ще им се види като круше от филм със Силвестър Сталоун.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам сводката,Стигам до извода че цените при нас са си европейски!!!А щатите не ги гледайте. Бенза им е 3 пъти по-скъп след като дойде Буш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо са си европейски, колко, към 10-20 процента ги дели от повечето страни. Буши на всички разказа играта. Тук в Щатите 2000 година са плащали под 1.5 долар

 за галон (3.78 литра). Сега удари 3.00-3.20. Към Ню Йорк го плащат към 3.50 долара.

Неам думи.

п.с. Фрийстайлърче, сложи си сМЕТАНКА :rock: Ке се родиш!

Редактирано от smashed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на предната кола голямо чудене се чудех и накрая тъкмо сложих газова и я продадох.

А защо я продаде тогава?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Струва ми се че в тая гнила държавица България скоро нещо ще се случи и тогава на управляващите шамара на народа ще им се види като круше от филм със Силвестър Сталоун.
В държавицата България, родила прозрения като "Преклонена главица сабя не я сече" и "Човек и на хуй да го въртят свиква", нищо никога няма да се случи. Петстотин години свирки на ония с брадите по метър са си сериозна школовка за национална търпимост. И пет лева да стане бензина, по-скоро ще изчакаме изобретяването на алтернативно гориво (в чакането поне ни бива), отколкото да дадем 100 лв. за да напълним по една 20 литрова туба и да полеем и запалим Народното Събрание.
п.с. Фрийстайлърче, сложи си сМЕТАНКА :hilezh: Ке се родиш!
Мисуиш уи? С 1.6 двигател...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста хора се наметаха на дизели и затова са вдигнали цените, друго обяснение нямам. Тъпо нали?

имам познат с Пежо 306 1.6 на метан, доволен е, но мощност няма :hilezh:

и чат пат качва разхода незнайно защо и му заповат терзанията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам познат с Пежо 306 1.6 на метан, доволен е, но мощност няма :hilezh:

Аз имам познат с Голф двойка 1.6... доволен е... :hilezh: Ама Аудьо е с къмто 400 кг. отгоре :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

истината е че не можеш да караш ауди, ако се оплакваш от това, че ти е скъпо горивото.

а по въпроса за газта имам следното мнение- щом една кола е контруирана да върви на бензин или дизел, то тя трябва да си работи набензин или дизел...

мразя газ.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

истината е че не можеш да караш ауди, ако се оплакваш от това, че ти е скъпо горивото.

а по въпроса за газта имам следното мнение- щом една кола е контруирана да върви на бензин или дизел, то тя трябва да си работи набензин или дизел...

мразя газ.

Прав си! кофтито в случая е, че старите аудита са здрави машини и в ниския ценови диапазон са си перфектната покупка - класно, практично и здраво. Всеки иска да се вози за без пари, ама няма как.

Иначе и мен ме радват питания от сорта на: изпадна ми евтино Ауди А8 , колко харчи?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

истината е че не можеш да караш ауди, ако се оплакваш от това, че ти е скъпо горивото.

Това обаче е твоята истина, а тя, както знаем от Пилат Понтийски, си е субективно понятие.

Не се оплаквам, че ми е скъпо горивото, а недоволствам, че е скъпо горивото. Дали е Ауди или Алфа, все си е 2.20 лв.

Иначе изказването ти не е съвсем лишено от смисъл, само че трябва да се преработи в детайлите. Не мога да се оплаквам, че ми е скъпо горивото, ако карам примерно А8-ца (не че не съм виждал такива на газ, а и повечето са дизеларки...)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисуиш уи? С 1.6 двигател...

Наще имат Б4, АБТ двигател, 90 коня, на метан. Лошото при теб е май само, че багажника ти е ужасно малък (Б3). Но и с газова (пропан-бутан) ще ти изчезне багажника, освен ако не ползваш мястото на резервната гума. А и да не мислиш, че с газ не ти пада мощността. Колко е твоя - 1.6 - 75 коня ли? ОК си е, и сега на бензин надали е конкурентен. Ясно е, че си го взел да се возиш, не да се състезаваш.

Бе като ще е гарга, да е рошава. Като ще спестяваш - спестявай истински! А и като те хванат лудите включвай на бензин, начеши си крастата и пак след това икономисвай с метана.

Нямаше да те убеждавам, ако не бях сигурен, че е най-доброто откъм икономия и върви съвсем прилично.

Редактирано от smashed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

истината е че не можеш да караш ауди, ако се оплакваш от това,

и аз мразя като не си сменят хората катализаторите на 150 х.км.

ПП - Ти твоя кога го смени?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нека ми махне некой газовката.Забравям кога зареждам и пак си ми е евтино.Колата си бачка на газ идеално без грам ядове.И си бега и се реже ама ми е тънко.Даже на газ ми гори по-малко от на бензин :hilezh: Ама като е на 22 години се срещат всякакви аномалии с нея

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Лошото при теб е май само, че багажника ти е ужасно малък (Б3). Но и с газова (пропан-бутан) ще ти изчезне багажника, освен ако не ползваш мястото на резервната гума. А и да не мислиш, че с газ не ти пада мощността. Колко е твоя - 1.6 - 75 коня ли? ОК си е, и сега на бензин надали е конкурентен. Ясно е, че си го взел да се возиш, не да се състезаваш.

Авант, 101 магарета :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Авант, 101 магарета :hilezh:

ако не разбра ключовата дума е возиш.Трябва да я замениш със състезаваш :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако не разбра ключовата дума е возиш.Трябва да я замениш със състезаваш :hilezh:

Писнало ми е от състезания - цял живот. Най-добър съм на вода, така де, във вода - за да следваш темпото ми докато плувам ще трябва да подтичваш около басейна :hilezh:

Сега предпочитам спокойният ритъм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе изказването ти не е съвсем лишено от смисъл,

ей какво признание...мерси :unsure:

ако карам примерно А8-ца (не че не съм виждал такива на газ, а и повечето са дизеларки...)

аз съм виждал 5000 кубиков мерцедес оборудван с газ...щото много му харчи на човека...

познавам и хора с коли за 80 000 лева, които живеят по наем в гарсониера в люлин или дружба.

познавах един дето преди години си спря парното у тях за да си купи ГСМ....

и понеже разни хора са много чувствителни на тема "газ" спирам да коментирам по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...