Jump to content

Филъра за картерните газове на 2.5 TDI AFK


Recommended Posts

Колеги , знае ли някой цената , периода на смяна на посочения по-горе филтър и лесно ли се сменя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре го сменяй, защото ако видиш симптоми става лошо. А те са, избили семеринги,гарнитури ,разход на масло и бял пушек от ауспуха. Също като отвориш капачката на маслото и налягането от подкартерното пространство я издухва направо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не се сменя много често, но вес пак ако решиш да го сменяш има два варианта : 1. оригиналния ( с текстилна вътрешност) и без възможност за рециклиране, струва 200 или 230 лв. и 2. взаимозаменяем, изцяло пластмасов и с възможност за профилактика в бъдещ етап от време, струва около 120-140 лв. Този втория се предлага и от Порше БГ, като оригинална резервна част,така че както прецениш :hilezh:

P.S. смяната е свързана с много работа, казвам ти го за да се въоръжиш с търпение :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че не се сменя много често, но вес пак ако решиш да го сменяш има два варианта : 1. оригиналния ( с текстилна вътрешност) и без възможност за рециклиране, струва 200 или 230 лв. и 2. взаимозаменяем, изцяло пластмасов и с възможност за профилактика в бъдещ етап от време, струва около 120-140 лв. Този втория се предлага и от Порше БГ, като оригинална резервна част,така че както прецениш :respekt:

P.S. смяната е свързана с много работа, казвам ти го за да се въоръжиш с търпение :respekt:

а кеде се намира ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Почти под колекторите на турбото, знам само че се свалят всичките тръбопроводи от помпата към дюзите и още куп неща от към задната част на двигателя. а и най-важното двигателя тр да е студен........... :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...