Jump to content

Спортен филтър на А8 4.2


sashoturboA6

Recommended Posts

Какво е вашето мнение За спортен филтър на 4.2 бинзин. Понеже знам, че дибитомерите на Ауди са доста капризни. Да не го скапя със спортния филтър?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 73
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

10в60 е възможно най-неподходящия вискозитет и както си го взел, така се освободи от него преди да си развалиш двигателя. Под хубаво имах предвид ПАО/естерно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

k&n - по-скоро да му сложат табелка бръмчило и красив плътен пълнеж с прах и всевъзможни боклуси в мотора!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 8 months later...

ТЕмата е малко Архив,ама днес имах възможност да покарам такова и то на писта/Д.Митрополия/-летище близо до плевен.

Просто съм зареден с кеф за дни напред,няма такава емоция,невероятен вървеж предлага този двигател,за някой хора може да не е кой знае какво,ама аз такъв мощен двигател не бях карал и чак сега изпитах усещането за Power+quttro.,невероятно стабилна кола,не,че мойта не е,ама с повечкото коне е друго,.

Взимал съм завой на изхода на пистата почти 90градуса,широчина около12-13метра с около100,колата не мръдна.

Беше автоматик-типтроник.представям си този мотор на А6/Ц4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, между другото успях и да я чипосам та сега се чудя какво още да й направя. Та да потръгне още. Много хора разпитах за тоя филтър и всички бяха единодушни, че ако искам да си сменя дебитомера до го слагам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега слагаи спокойно кн панелен.аз на 2,5д сложих 1 година я карах яко ръчки и не съм имал проблем,въпреки че ми разправяха тва и онова.

мога да ти предложа др варианти за повишаване на мошността!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз днеска сложих на А4-та КиН панелен(благодарение на Ники оо1) и колата се усеща,че диша много по-добре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тия спортни филтри са голяма простотия. Подобряват потока с от 1 до 3%, освен това не филтрират добре освен ако не ги пръскаш със спрей на всеки 500 км

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕй големи спецове има из тоя форум. Как разбра, че нямя разлика в звука и това с простотията не е съвсем вярно. Но както имаше една поговорка високото грозде е кисело.

Разлика има на тая кола всеки ден и въртя поне по 100-150 км. Така, че мога да усетя дори ако бензина и е кофти. Да не говорим за нещо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕй големи спецове има из тоя форум. Как разбра, че нямя разлика в звука и това с простотията не е съвсем вярно. Но както имаше една поговорка високото грозде е кисело.

Така е !

Кисело е гроздето!

Карам А8 ма нема кинта за такава гъзАРИЯ или простотия, може би!

Питах едни "ламери" в Порш София Запад, но ти явно ги разбираш повече...

Вземи им обясни или поне светни нас киселяците!

:dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щото там филтърите са им "орЕгенални" и треа да има балъци да ги купуват :hilezh: :hilezh: :flehan::D

Редактирано от Niki001
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...