Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Мисля че имам едно такова огледало, цената му е 80 лв, мигачи имам оранжеви по 2 лв бр. коя част на антената ти трябва, само пръчката или и усилвателчето отдолу

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам сребрист цвят, лява врата гола е 80 лв, калник 80 лв, предно стъкло на колата е 60 лв свалено е 80 лв, шофьорско стъкло 40 лв

стопове 60 лв на бр,ако частите имат някакви забележки цените се коментират :bia:

Благодаря ти, а по окачване на предно ляво колело - носачи и полуоска намират ли се?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавам части за горепосочените модели, имам на разположение, двигатели, скоростни кутии ,ходова част, салони, стъкла, врати, калници ,капаци, стопове,фарове, както и много други части,

обявата е валидна за района на София, просто нямам възможност да ползвам куриерски услуги, да ме извинят колегите от провинцията,

частите са в Нови Искър телефона ми е 0898 658294 Емо на разположение съм най вече вечер след 18,30 и събота и неделя/ангажиран съм през останалото време и с друга работа/

п.п. изкупувам и катастрофирали, запуснати аудита :rolleyes: ,цени по договаряне

имаш ли сфера за спирачките за ауди 100 Ц4?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти, а по окачване на предно ляво колело - носачи и полуоска намират ли се?

имам, полуоска комплект е 80 лв, носачите са 25 лв на бр

имаш ли сфера за спирачките за ауди 100 Ц4?

имам една от купе с такъв тип спирачки, проблема е че са 2 модела в зависимост от годината на производство евентуално ще ми трябва номера по бош за да видя ще има ли същата :)

zdraveite ima li ogledalo za audi 90/80/B4... s reglaj i pribirane ?

имам оригиналните огледала електрически с подгрев на огледалото, доколкото знам серийно няма такива с автоматично прибиране, цената на тези които имам е 40-60 лв и зависи от състоянието им :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Емо намери ли се моторчето за прозореца на лявата врата на Купе?

в момента няма :flipoff:

Имаш ли работещ километраж за Ауди 90 до 260км/ч

имам един километраж, но трябва да го пробваме на колата ,че иначе не мога да кажа с сигурност работи ли, ако всичко е ок цената е 70 лв

нови коли за части

ауди 80 б3 1,8 карбуратор, с агу 1990 г, карбуратора е кейхин 1

ауди 80 б3 специал едишън плюшения салон на квадратчета, клима ел пакет, хидравлика, целия стоп на задния капак като на 90 ка, оригиналния спойлер,на таблото на мястото на табелата ауди 80 има табела на която пише специал едишън, на таблите на вратите има никелирани лаисни, колата е 1991 г :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

средния е 70 лв, има на една две пукнатини около номера , там където се хваща капака да се вдигне , но иначе изглежда добре не е избелял, другите стопове са по 30 лв бр :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко пресни снимки от моргата

[attachm

ent=55597:12012010_022_.jpg]

[attachme

nt=55583:12012010_004_.jpg]

[attachme

nt=55591:12012010_013_.jpg]

[attachme

nt=55615:12012010_038_.jpg]

[attachme

nt=55607:12012010_030_.jpg]

:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уредите долу работят ли? За налягането и температурата на маслото?

имам няколко комплекта с сигурност ще намерим работещи, цената за комплект уредчета + датчик за налягане на маслото е 120 лв :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в момента няма :stupid:емо каква е цената на карбуратора кейхин 1

имам един километраж, но трябва да го пробваме на колата ,че иначе не мога да кажа с сигурност работи ли, ако всичко е ок цената е 70 лв

нови коли за части

ауди 80 б3 1,8 карбуратор, с агу 1990 г, карбуратора е кейхин 1

ауди 80 б3 специал едишън плюшения салон на квадратчета, клима ел пакет, хидравлика, целия стоп на задния капак като на 90 ка, оригиналния спойлер,на таблото на мястото на табелата ауди 80 има табела на която пише специал едишън, на таблите на вратите има никелирани лаисни, колата е 1991 г :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали ще се намери, едно оригинално 3то стопоче, за А6/Ц4 авант? :dance::)

оригинално нямам :dance:

Търся кората която покрива акумулатора и нещата околко него точно под прозореца за A4 B6 Avant

в момента освен два фара нямам никави други части за а4 б6 :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече имаме нови части на склад, по поръчка доставяме части до една седмица :respekt:

ето част от налчиния асортимент който предлагаме:

халогени

б4/90 /купе- 80 лв на бр

100/ц4-70 лв на бр

б3-67 лв на бр

фарове

б3-60 лв бр

б4-60 лв бр

100 ц4-90 лв бр

а4 95/99г.-73 лв бр

а4 99/2000 г с лупите-144 лв бр

мигачи

б3/б4-10 лв бр

купе-35 лв бр оригинални на по 40 лв бр

а4 95/99 г-20 лв бр

а3 96/99 г-20 лв бр

100/ц4-25 лв бр

а6/ц4-25 лв бр

стопове

б3-35 лв бр

б4 седан 55 лв бр

б4 авант/ оригинални-65 лв бр

траверс под радиатор б3/б4-40 лв бр

лаисна под фар б3- 26 лв бр

лаисна под фар б4-10 лв бр

странични решетки в броня б4-15 лв бр

странични решетки в броня а4 95/99 г-15 лв бр

решетка между фарове б3- 20 лв бр

решетка пр. капак а6/ц4-72 лв бр

решетка пр капак а3 96/99 г- 43 лв бр

решетки в броня 100 ц4 с халогени /оригинал/ малката -32 лв бр. голямата 45 лв бр

радиатор б3 късия -95 лв бр

радиатор б3 дългия-105 лв бр

радиатор парно б3 38 лв :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нова кола за части ауди б4 2,0 абк, клима, ел пакет, хидравилка, агу с кръгла бутилка на мястото на резервната гума сив металик, като цяло колата е здрава, счупени са задните десни стопове :wall:

продавам и нов воден радиатор за б4 4 цилиндров мотор с климатик , радиатора е производство на ВЕГА, цена 180 лв

имам и нови радиаторчета за парно на б3/б4 производство на ВЕГА цена 25 лв бр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, трябва ми стъкло за дясно огледало за Б3 (оригиналното). Ако продаваш само стъклото, каква цена му търсиш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, трябва ми стъкло за дясно огледало за Б3 (оригиналното). Ако продаваш само стъклото, каква цена му търсиш?

в момента имам само цели електрически огледала с подгрев, прилично ще намериме на цена от 50 лв, стълка имам само нови не оригинални на цена от 7 лв за бр :lol:

Здравей колега,кажи цена на преден капак и преден ляв калник за audi 80 /89 год.

Благодаря предварително! :blink:

капаци имам някойло, цената им е в зависимост от състоянието и варира от 50 до 130 лв, хубав калник е 40 лв :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...