Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Другата седмица чакам да ми докарат един бус със джанти но какво ще дойде не знам

Здравей, интересува ме имаш ли и какви цени са джанти 15", за ауди А4 98 год. Нямам претенций дали са железни или лети.

Редактирано от Hristofor
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заден десен стоп за а4 2002г. можеш ли да ме ориентираш за цена

около 80-100 лв за втора употреба но нямам такъв

Здрасти,

Интересува ме десен фар (ксенонов) за Ауди а4 2003 г.

имам някакъв без баластите за ксенона, трябва да видя в какво състояние е цената в зависимост от състоянието е 150-250 лв за бр

Здравей, интересува ме имаш ли и какви цени са джанти 15", за ауди А4 98 год. Нямам претенций дали са железни или лети.

в момента имам 6-7 комплекта лети 15 ки на цени от 180 лв до 400 лв, ламаринени имам малко цената е 30 лв за ламаринена джанта с изтъркана гума, ако гумите са добри, цената се покачва в съответствие с качеството на гумата/Продавам само комплект гуми с джанти, поотделно не продавам/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фарове имам такива нови неоригинални на по 140 лв за бр, стопове имам един комплект втора употреба на по 70 лв за бр

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей търся табло за ауди 80 б3, панела на парното без климатик е и машинка за централното на предна лява врата, ако може даи цени. Мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей търся табло за ауди 80 б3, панела на парното без климатик е и машинка за централното на предна лява врата, ако може даи цени. Мерси

предполагам че не става въпрос за арматурното табло с киломертажа ,а за корубата на таблото ако е така имам струва 50 лв, като това е цена без панела на парното, машинката за централното също я имам ,струва 10 лв :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам колега трябваше по подробно да ти го опиша, трябва ми таблото с километража и оборотомера защото мойто не отчита изминатите километри, отделно ми трябва и таблото с трите врътки за парното и степените, както и машинката за централното за която разбрах и ти благодаря. Надявам се сега да ме разбра, съжалявам за неразбирателството.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам няколко табла с уредите за б3 но за съжаление всичките с неработещи километражи, иначе когато има здраво табло струва 60-70 лв в зависимост от модела, панелчето с трите врътки за парното струва 40 лв имам го <_<

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря ти колега днес минах през моргата там е рай за собствениците на ауди благодаря ти много взех си всичко без таблото наистина ниски цени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за в момента има само с неработещи километражи, колега проверявай периодично, че дет се казва има опашка за тези табла, а не искам да обещавам че ще пиша на лично ,защото е много вероятно да забравя да пиша

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здр колега,лаисни за В 4 на вратите,долните,за купе,то ми трябва и предната малка и задната кадето е,всички ми трябват,комплект,

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, колега имам питане има ли възможност да разменим едни фарове да ти дам за Б3 а ти да ми дадеш за Б4.Защото един колега от форума ми ги продаде уж за Б4 сега имам читави фарове ама не за моята кола.Ако става ще съм благодарен,и ще поема разноските по доставките БЛАГОДАРЯ предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в момента имам само нови фарове за б4 на депо, втора употреба нямам хубави, но с куриери не работя :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравеи колега търся пружини и амортесиори за ауди а4 комби но да не са спортни ако може даи и някакви цени

Редактирано от anatoli666
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

комплекта е 100 лв, имам само за кола с предно предаване , съжалявам, не съм разбрал правилно и съм върнал грешен отговор, посочената цена е само за пружнини, цената за комплект амортисьор и пружина на бр. е 40 лв

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега интересувам се от 2 бр. водачи за предна лява врата, a3 1999 - 4 врати.Също така се интересувам от средните лайсни за задните врати дали могат да се намерят изобщо читави или откъде да си поръчам нови. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...