Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

 

Оригинален пепелник "кофа" за поставката за чашки? Имам предвид това:

IMG_0729.jpg
 
Трябва ми по малкия вид

 

нямам ги

Здр колега лайсните за вратите цена ауди 100 ц4

нямам здрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

да ти се намират, маркуча на клапана за въздух, за студено палене (забравих, точното му наименувание). Маркуча от инжекциона към горивния филтър, за Ауди А6 Ц4 бензин 2.0 ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега, интересува ме предна решетка за Ауди А3, 8Л, 2001г.; как то и фар десен?

тази седмица не съм на работа,ето телефонния номер на колегата който тази седмица е на работа-0895435089, Иво, към него може да се обръщате с въпроси за части и цени

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега искам да попитам, дали ти се намира  Компресор за климатик за Audi А4 2002 1.9 TDI B6. Също така  предна решетка за същия автомобил, но S-line

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам а8 с 3,0 тди за части, но не съм гледал номера на турбото, утре като отида на работа, ще видя и ще пиша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте, колеги вчера пред кат София малоумен служител на Кат ми удари колата отпред  и ми размаза бронята ето и снимка на бронята дали я имате и какви пари или поне къде мога да намеря такава

 

2015_04_17_17_11_12.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,


 


имате ли дръжки зa врати, предна дясна и задна дясна, със сензор за отваряне без ключ (keyless entry)? Те имат бутончета отвън за заключване.


 


Също имате ли и работеща сирена за аларма?


 


За автомобил Ауди А6, 2007 г.


 


Поздрави.


post-55317-0-92856500-1429425644_thumb.j

post-55317-0-92020600-1429425655_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги вчера пред кат София малоумен служител на Кат ми удари колата отпред  и ми размаза бронята ето и снимка на бронята дали я имате и какви пари или поне къде мога да намеря такава

 

2015_04_17_17_11_12.jpg

В момента мога да предложа бронята само нова, най-евтиния вариант е 90 лв , от по марков производител е 140 лв.

 

Здравейте,

 

имате ли дръжки зa врати, предна дясна и задна дясна, със сензор за отваряне без ключ (keyless entry)? Те имат бутончета отвън за заключване.

 

Също имате ли и работеща сирена за аларма?

 

За автомобил Ауди А6, 2007 г.

 

Поздрави.

 

нямам такива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Предполагам ,че става въпрос за пласмасовата кора под чистачките, в момента я имам налична само нова оригинална, комплекта от двете кори е 110 лв, дългата е 60 лв, късата 50 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 3 варианта стопове на седана и 2 на аванта, на седаните ги продавам по 60 лв на аванта по 80 лв бр за втора употреба оригинални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...