Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

продавам ауди купе 1980 г за части ,колата е с мотор 1,9 петак с карбуратор :hilezh:

Бате нещо по апетитно да има от нея.Онуй бялото ли е.Матора не е ли 2.0 или 2.2.Кач пара му търсиш с нещата за слагане у мойта каруца?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате нещо по апетитно да има от нея.Онуй бялото ли е.Матора не е ли 2.0 или 2.2.Кач пара му търсиш с нещата за слагане у мойта каруца?

мотора е 1,9 петак с карбуратор трябва да видя буквите на мотора че не ги помня точно,колата е черна, само предно предаване, липсва делкото и няма как да я запала ако искаш мини да я погледнеш ако нещо ти хареса ще се договориме :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
ЗДРАВЕЙТЕ КОЛЕГИ. ТЪРСЯ "VDO" СКОРОСТОМЕР И КИЛОМЕТРОПОКАЗАТЕЛ -РАБОТЕЩИ ЗА АУДИ Б4 1.6 АДА КОМБИ.
в момента имам само табло от 1,9 тди комплект , таблото е с оборотомер, таблото се продава само цялото- цена 80 лева :steinigung:

продавам, ауди 80 1988г. 1,8 ру мотор за части колата е с удар отзад, и лек удар отпред в ляво, мотора работи перфектно и салона е много добър :hilezh:

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавам, ауди 80 1988г. 1,8 ру мотор за части колата е с удар отзад, и лек удар отпред в ляво, мотора работи перфектно и салона е много добър :hilezh:

Салона какъв цвят е? Трябва ми шофьорската седалка - тъмно бежов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Салона какъв цвят е? Трябва ми шофьорската седалка - тъмно бежов.

този мисля да го давам комплект, но така или иначе не е твоя, тъмно бежов нямам имам поотделно от сивия цвят :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в момента имам само табло от 1,9 тди комплект , таблото е с оборотомер, таблото се продава само цялото- цена 80 лева :hilezh:

продавам, ауди 80 1988г. 1,8 ру мотор за части колата е с удар отзад, и лек удар отпред в ляво, мотора работи перфектно и салона е много добър :les:

ЩЕ СТАНЕ ЛИ ЗА МЕН ТАБЛОТО !!!

Редактирано от icorousse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЩЕ СТАНЕ ЛИ ЗА МЕН ТАБЛОТО !!!

функциите са еднакви с на бензиновото само на оборотомера червената зона почва от 5500 оборота, не би трябвало да има проблем да го закачиш при тебе :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имашли лети жанти 4x108 15-ки или 16-ки

имам 15 ки 4х108 ,оригиналния ронал който се монтира на ауди 90 и купе, в събота ще имам и едни борбет 15 цола, цените са между 250- 300 лв за 5 джанти комплект в зависимост от състоянието на джантите

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!търся си следните неща за 90куатро,купе 2.0 20v. - дясна пета за тампона на двг. и лява пета за тампона на скоростната кутия,и кожуха за въздушният филтър.колко левове ще струват,и ако ги има как да се уговорим за доставката до провинцията :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти!търся си следните неща за 90куатро,купе 2.0 20v. - дясна пета за тампона на двг. и лява пета за тампона на скоростната кутия,и кожуха за въздушният филтър.колко левове ще струват,и ако ги има как да се уговорим за доставката до провинцията :)

кожух на въздушен филтър-80 лв, дясна пета за тампона на мотора -40 лв и 30 лв петата за тампона на скоростите, проблема е че не работя с куриери , ако имаш да пратиш някой познат да ги вземе става :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам 15 ки 4х108 ,оригиналния ронал който се монтира на ауди 90 и купе, в събота ще имам и едни борбет 15 цола, цените са между 250- 300 лв за 5 джанти комплект в зависимост от състоянието на джантите

Снимки имаш ли на ронала и с гумилиса

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимки имаш ли на ронала и с гумилиса

и двата комплекта са с гуми едните не са хубави в другите има доста хляб, но в момента снимки нямам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и двата комплекта са с гуми едните не са хубави в другите има доста хляб, но в момента снимки нямам

za 1.9 tdi korpusa za 5 skorus ima6li stoi v strani na kutiata

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся преден капак, броня ,два фара , може и със счупени стъкла , важно е корпуса да е здрав , ляв мигач (бял) и двете кори под мотора за Ауди Б4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам цяла кутия , не я продавам на части 250 лв :respekt:

става въпрос за кутията щея взема сигурно но съм чак от Русе и се сещаш че ако кутията нее в ред ще се снимам с нея. Без да се обиждаш. Трябва даси много добре запознат със състоянието и .щетисе обадя на кой адрес да я испратиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся преден капак, броня ,два фара , може и със счупени стъкла , важно е корпуса да е здрав , ляв мигач (бял) и двете кори под мотора за Ауди Б4
фарове имам 40 лв на бр, броня комплект с всички лаисни и решетки-140 лв, мигачи нямам, кора имам нова 80 лв предна, и лепена и неугледна 20 лв стара, имам и задна за б4 тди но не съм гледал в какво състояние е тя ще е между20-30 лв капаци имам няколко като цените им са между 80 и 150 лв в зависимост от състоянието, перфектен без забележка нямам ,по всичките има кит :hilezh:
става въпрос за кутията щея взема сигурно но съм чак от Русе и се сещаш че ако кутията нее в ред ще се снимам с нея. Без да се обиждаш. Трябва даси много добре запознат със състоянието и .щетисе обадя на кой адрес да я испратиш.
с куриери не работя
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дойде още едно купе нг което ще разглобявам, има лети джанти ронал тъмно син кожен салон, трите уредчета бяло ня цвят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обещах снимки ето ги:

Наличните автомобили в към 21.06.2008

Та с две думи вече е разширена моргата, доста място има за работа и доста коли са за части.

Снимките по-долу говорят сами за себеси какво има и какво няма, надявам се да помогна на колегите с намирането на части :) .

imgp7223pl9.th.jpg imgp7068co6.th.jpg imgp7073bb0.th.jpg imgp7074rr3.th.jpg

imgp7075yv4.th.jpg imgp7077rz5.th.jpg imgp7078fg7.th.jpg imgp7080vs4.th.jpg

imgp7082fj8.th.jpg imgp7084ij7.th.jpg imgp7088yg5.th.jpg imgp7089wz3.th.jpg

imgp7101kf6.th.jpg imgp7102ok3.th.jpg imgp7103bd4.th.jpg imgp7104ar2.th.jpg

imgp7106uc0.th.jpg imgp7189zj5.th.jpg imgp7108st6.th.jpg imgp7109wy7.th.jpg

imgp7110qc9.th.jpg imgp7111eh1.th.jpg imgp7112qy1.th.jpg imgp7116oe3.th.jpg

imgp7117bw6.th.jpg imgp7120wr2.th.jpg imgp7121me5.th.jpg imgp7122lg4.th.jpg

imgp7123yd7.th.jpg imgp7125jp0.th.jpg imgp7127yy9.th.jpg imgp7134rz6.th.jpg

imgp7136ee5.th.jpg imgp7138gq8.th.jpg imgp7139fw7.th.jpg imgp7140gu0.th.jpg

imgp7142cf1.th.jpg imgp7143te9.th.jpg imgp7144ss0.th.jpg imgp7146pq7.th.jpg

imgp7151fr8.th.jpg imgp7188mt9.th.jpg

Редактирано от SunShine
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...