Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

през седмицата работя на друго място и се прибирам вечер към 18,30 , моргата е в ткзс то в Кумарица, обади ми се предварително по телефона и ще се разберем 0898 658294 Емо :respekt:

О.К

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти, Емо.случайно да имаш радиатор за охладителната система и радиатор за климатик за 90 2,3 куатро?ако имаш и какви парички са?благодаря ти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здрасти, Емо.случайно да имаш радиатор за охладителната система и радиатор за климатик за 90 2,3 куатро?ако имаш и какви парички са?благодаря ти.

разбрали сме се :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,търся си табло за 80 Б3 1,6ТДИ 1991г.Брояча на километража ми отказа и основно него търся.Ако някои има РАБОТЕЩО и го продава нека драсне едно лично или да пише тук за цена и каде се намира.Поздрави

Редактирано от sparco
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,търся си табло за 80 Б3 1,6ТДИ 1991г.Брояча на километража ми отказа и основно него търся.Ако някои има РАБОТЕЩО и го продава нека драсне едно лично или да пише тук за цена и каде се намира.Поздрави

при мене няма в момента

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Емо , пак да те похваля за главата.. супер си е .... машинката направо пее сега .. :flipoff: И да те питам седалка задна за която говорихме .. такава ще можем ли да намерим .. ако ще ти помогне нещо моята е с облегалки за главата от горе и през тях се захваща към ламарината а тази дето я вземах е с странично захващане :flipoff: ако намериш такава с подлакатник .. идвам .. и да те питам имаш ли амортисиорчета за багажника на Б4 .. че моите на цяло са изстървали вече :lol: Поздрави !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти Емо , пак да те похваля за главата.. супер си е .... машинката направо пее сега .. :flipoff: И да те питам седалка задна за която говорихме .. такава ще можем ли да намерим .. ако ще ти помогне нещо моята е с облегалки за главата от горе и през тях се захваща към ламарината а тази дето я вземах е с странично захващане :hilezh: ако намериш такава с подлакатник .. идвам .. и да те питам имаш ли амортисиорчета за багажника на Б4 .. че моите на цяло са изстървали вече :flehan: Поздрави !!
за амортисьорчета, имам от б3 в момента, стават и за б4, цената е 10 лв на бр, облегалка с подлакътник имам само за б3 ти я видя, ако мислиш че ще стане, не знам като твойта ли е :)
трабва ми интерколер от 2.5 тди или от 5 цилудров турбо двигател защото ще слагам още един на 2.5 тди да станат 2
имам само от б4 1,9 тди, но гледах един ден в Илиени търговичта един магазин с авто аксесоари имаше голямо разнообразие от радиаторчета за интерколер :)
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,търся 1бр. закопчало за предния капак.Дали ще се намери едно?
има- 10 лв но гледам отдалече си , да предупредя че с куриери не работя
търся маслена помпа за Б4 с АБТ мотор 92г. 66kw(90к.с.) 2.0л. моноинжекцион. :rolleyes: цена.
има 40 лв , но с куриери не работя :bia: Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме шофьорска врата на ауди а4 б5 97 година (само метала без кори копчета и др.) ако е без забележки искам цена . Мерси

Редактирано от Lunasicc
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересува ме шофьорска врата на ауди а4 б5 97 година (само метала без кори копчета и др.) ако е без забележки искам цена . Мерси

за4 части нямам :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продавам части за горепосочените модели, имам на разположение, двигатели, скоростни кутии ,ходова част, салони, стъкла, врати, калници ,капаци, стопове,фарове, както и много други части,

обявата е валидна за района на София, просто нямам възможност да ползвам куриерски услуги, да ме извинят колегите от провинцията,

частите са в Нови Искър телефона ми е 0898 658294 Емо на разположение съм най вече вечер след 18,30 и събота и неделя/ангажиран съм през останалото време и с друга работа/

п.п. изкупувам и катастрофирали, запуснати коли и части от б3, б4, б5 :gmorning: цени по договаряне

volana ot kupeto kolega!cena?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

volana ot kupeto kolega!cena?
продаден е отдавана
а да имаш случайно жилата за десния ел. джам на 90 купе
давам комплект машинка с водачи и жило, цената е 100 лв има в наличност
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГА ИМАШ ЛИ КИЛОМЕТРАЖ ЗА АУДИ Б-4 1.6 БЕНЗИН 101 КОНЯ 95 ГОД. НА НЕЯ ИМА КЛИМА,ЕЛ.СТЪКЛА,ЕЛ.ОГЛЕДАЛА,АЕРБЕГ

МОЖЕ И ДА НЕ РАБОТИ НИЩТО ПО ТАБЛОТО ПО-ПРИНЦИП МИ ТРЯБВА ПЛАТКАТА

АКО ИМАШ ДАЙ ЦЕНА

0887/945494

СОФИЯ 8202063

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОЛЕГА ИМАШ ЛИ КИЛОМЕТРАЖ ЗА АУДИ Б-4 1.6 БЕНЗИН 101 КОНЯ 95 ГОД. НА НЕЯ ИМА КЛИМА,ЕЛ.СТЪКЛА,ЕЛ.ОГЛЕДАЛА,АЕРБЕГ

МОЖЕ И ДА НЕ РАБОТИ НИЩТО ПО ТАБЛОТО ПО-ПРИНЦИП МИ ТРЯБВА ПЛАТКАТА

АКО ИМАШ ДАЙ ЦЕНА

0887/945494

СОФИЯ 8202063

нямам :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

карам си аз б4 тди,но нямам климатик и ел.стъкла,имаш ли и колко ще ми струват?

БЛАГОДАРЯ ТИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

карам си аз б4 тди,но нямам климатик и ел.стъкла,имаш ли и колко ще ми струват?

БЛАГОДАРЯ ТИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

в момента климатик няма принципно ги давам по 400 лв, ел стъкла комплекта, машинки , копчета , кори и инсталация е 250 лв :dance:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей! търся си табло с оборотомер за Б4 '93. имаш ли и каква е цената? че ми писна да карам със стенния часовник...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега здравей! търся си табло с оборотомер за Б4 '93. имаш ли и каква е цената? че ми писна да карам със стенния часовник...

в момента читаво нямам :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в момента климатик няма принципно ги давам по 400 лв, ел стъкла комплекта, машинки , копчета , кори и инсталация е 250 лв :hilezh:

a телефон за вразка да ми дадеш,от София съм

Стоян се казвам и се интересувам от монтажа на ел.стъклата-за колко време става монтажа?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет

Един колега (по автомобил) си е наумил да сменя целия двигател на Ауди 100 Ц4 - имаш ли някакъв двигател за такова купе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...