Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Колега имаш ли хромираната лайсна под десния фар за А6 Ц5 98г.

нова е 91 лв, втора употреба е 40 лв, втора употреба имам, новата мога да доставя с поръчка за седмица.

Колега, имаш ли TPS, за В4, дв. АВК, 2.0Е, с-ма DIGIFANT? Ако имаш, кажи ми, моля те цена!

Имам, но го продавам само комплект със дроселовата клапа, цената за комплекта е 100 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора употреба продавам целия механизъм с моторчето и рамката на стъклото, цената е 100 лв, жило може да намерим и ново по спомен ремонтния комплект е около40 лв, за връзка за ремонтния комплект звъни на - 0898715639 Ивайло Иванов, това е колегата който се занимава с нови части.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам втора употреба хела са по 50 лв бр, нови Депо са по 80 пв бр, ако новите се вземат комплект 10 лв на бр . отстъпка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега, интересува ме имаш ли го здрав главния хидравличен маркуч от хидравличната помпа кум рейката на схемат е номер 5(1J0422893HP,1J0422893CN)това са номерата по етка които стават,това е за ауди а3 1,6 акл мотор 98г.От София съм пищи тук или на скайп:onicks1959 0888295811

Редактирано от Boris Ivanov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега, интересува ме имаш ли го здрав главния хидравличен маркуч от хидравличната помпа кум рейката на схемат е номер 5(1J0422893HP,1J0422893CN)това са номерата по етка които стават,това е за ауди а3 1,6 акл мотор 98г.От София съм пищи тук или на скайп:onicks1959 0888295811

Имам маркуч- 60лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти. търся да купя ключ за ел. огледала (счупи се старият). с функция памет по възможност. черен салон. за 4B или C5 (същите са доколкото знам).като това на снимката (което е до ръчната).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти. търся да купя ключ за ел. огледала (счупи се старият). с функция памет по възможност. черен салон. за 4B или C5 (същите са доколкото знам).като това на снимката (което е до ръчната).

втора употреба нямам, всичко е продадено, наскоро поръчвах нов бутон по спомени цената му беше 80 лв+- 10 лв, за повече информация ето ви телефона за връзка на колегата ми от магазина за нови части 0898715639 Ивайло Иванов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересува ме платчицата с реленцата на моторчето на дясната врата -

http://www.autopartsnetwork.com/images/catalog/wp/full/W01331598843OES.JPG (това което се отделя заедно с 8 пиновата букса на 4 винтчета)

в краен случай и цялото моторче ?

също така ме интересува предна и задна дясна врата - тъмно сини(LY5K) за А4 Б5 99г. комби

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересува ме платчицата с реленцата на моторчето на дясната врата -

http://www.autoparts...31598843OES.JPG (това което се отделя заедно с 8 пиновата букса на 4 винтчета)

в краен случай и цялото моторче ?

също така ме интересува предна и задна дясна врата - тъмно сини(LY5K) за А4 Б5 99г. комби

Продавам мотрчето комплект-100 лв, колата ти фейслифтова ли е, има разлика в цените на фейслифтови и преди фейслифтови врати и оборудвани ли ти трябват или само ламаринената част защото цената е различна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти не съм чел коментарите по-горе реших направо да питам да имаш кожен салон за б4 комби, незнам дали има разлика от този на седана и евентоално ако имаш да ми кажеш каква е цената благодаря предварително :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти не съм чел коментарите по-горе реших направо да питам да имаш кожен салон за б4 комби, незнам дали има разлика от този на седана и евентоално ако имаш да ми кажеш каква е цената благодаря предварително :)

В момента нямам кожен салон за б4 ,,нито за комби нито за седан, като търсиш на друго място, задължително трябва салона да е от авант, защото задните седалки са съвсем различни като конструкция, предните са абсолютно еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента мога да доставя само нов, има евтини китайчета под 150 лв, има и оригнинални на над 400 лв, ако те интересува нов, мога да проверя и да ти дам конкретни цени.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подлакътник нямам, водачи имам нови налични по 10 лв бр, ето телефона на колегата ми който се занимава с новите части- 0898715639 Ивайло Иванов.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тръба имам, цената е 60 лв, какъв е кода на мотра на колата, принципно имам стъпкаови моторчета , подавам ги и тях на 60 лв бр.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,интересуват ме задни амортисьори,предни и задни дискове с накладки,съединител,хидравлична рейка и виско перка за ауди а4 1.6 101к.с. ahl мотор,ако може и цените:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей,интересуват ме задни амортисьори,предни и задни дискове с накладки,съединител,хидравлична рейка и виско перка за ауди а4 1.6 101к.с. ahl мотор,ако може и цените:)

Амортисъорите втора употреба ги продавам само комплект с пружини 50 лв бр, хидравличната рейка е 200 лв втора употреба, виското без перка е 50 лв, ако съединителя ти не е демпферен цената му втора употреба комплект феродов и притискателен диск е 50 лв, предните и задните дискове според състоянието им са 15-30 лв бр, накладките са по 10 лв за комплект.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...