Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Колега, имаш ли за Аudi B3 1.8s с климатик, за охлаждането- перката с моторчето, другата перка и дифузьор,

а и буксата на моторчето, че се стопи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, имаш ли за Аudi B3 1.8s с климатик, за охлаждането- перката с моторчето, другата перка и дифузьор,

а и буксата на моторчето, че се стопи.

имам , цената за комплекта е 60 лв.

Здравей имаш ли преден ляв калник за а4 б5 по възможност черен металик ?

калник имам но не и черен, втора употреба оригиналнен калник в отлично състояние продавам за 50 лв, като ако има някакви забележки цената се коментира, имам и нови алтернативни на по 65 лв

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега!трябват ми ел огледала с прибиране и подгрев,механизъм за ел стъкло на шофиор...врата,задна чистачка става дума за а4 авант 97год,а и фейслифт фарове ако имаш.подрави

Редактирано от dji dji
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравей колега!трябват ми ел огледала с прибиране и подгрев,механизъм за ел стъкло на шофиор...врата,задна чистачка става дума за а4 авант 97год,а и фейслифт фарове ако имаш.подрави

Колега да предупредя че не пращам по куриери а работя само на място в моргата, ако все още те интересуват нещата пиши ми на лични.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

kolega interesuvat me predni tamponi na nosachite na kakva cena sa i stapkovo motorche za 90 2.3 NG 1990 godina

Тампоните за носачите са на цени от 6 до 9 лв за бр, според марката и качеството, разликата в цената не е голяма , препоръчвам ти по скъпите, стъпково моторче втора употреба продавам за 60 лв имам налични.

Здравей колега, търся решетки за предна броня и капачета на пръскалките на фаровете за Ауди А8, 2000г.

втора употреба нямам ако искаш мога да проверя цените на новите , но се предлагат само оригинални и са доста скъпи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам здрави, като търсиш на друго място , питай и за дръжка от ауди 100 авант 92-94 година, дръжките са еднакви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти искам да попитам за "бутон на аварийни" дали имаш за ауди а4 и за някаква цена.

имам, цената е 30 лв, но буксите им са два модела, ако идваш трябва да видим твойта каква е за да знам каква да ти дам.

Предна броня за а4 2001 фейслифт имали,колко струва

Имам, цена само за броня без нож -150 лв, имам и комплект с нож без халогени и решетки на 300 лв.в цената влиза и алуминиевата греда .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търся дифузьор за A6 4F бензин (3.2, 4.2 или съвместима), за да сменя моя дифузьор. Аз съм с 4F 3.0 TDI 2008 и доколкото разбрах дифузьор от бензиновите модели ще пасне. Целта е да сложа прави накрайници или още по-добре - Remus.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евентуално мопга да поръчам нов, втора употреба нямам, ако те устройва нов, пиши ще проверя и ще дам цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интерасуваме воден радиятор за б4 тди с климатик 93г. цена ако може

Втора употреба оригинален е 150 лв, имам и нови Тайвански те са по 160 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втора употреба нямам здрав, за нов се свържете с 0898715639 Иво, това е колегата който се занимава с нови части.:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега, искам да питам за ГНП за двигател AFN (за А4) дали имаш читава, какви пари й търсиш ако има и даваш ли някаква гаранция защото брах вече ядове с една "перфектна"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Помпа втора употреба е 350 лв, давам я, бележа я в срок от няколко дни ,ако има проблем, помата може да се върне, срещу близо 10 пъти по голяма сума мога да ти доставя и нова помпа с 1 година гаранция.

проверих точните цени за нови помпи, оригинална нова е 7795 лв, рециклирана от БОШ с връщане на старата-3120 лв.

Редактирано от emsi_audi
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...