Jump to content

Продавам авто части втора употреба за AUDI


Recommended Posts

Колега имаш ли фарове за А3 2000г. (целия фар)

мода да доставя нови на ДЕПО за около 150 лв бр.Втора употреба нямам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,трябват ми 4-те долни лайсни на вратите за А6 95год или от 100так ,за Авант,да не би да ти се намират?

Втора употреба в момента нямам никакви здрави, на всичките ц4 долните лаисни са еднакви, в магазина имам заредени двете предни долни лаисни нови, но надали ти се дава по 100 лв за брой.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

a3 които имам са от първата генерация до 99г не знам дали барчетата им ще станат за твоята кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли автоматична скоростна кутия за ауди а6 ц4 2.5 тди с код на кутията CRE, а ако нямаш колко пари струват частите за преминаване от автоматик на ръчна скоростна кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш ли автоматична скоростна кутия за ауди а6 ц4 2.5 тди с код на кутията CRE, а ако нямаш колко пари струват частите за преминаване от автоматик на ръчна скоростна кутия.

Нямам автоматик, Имам ръчна кутия куатро , 6 степенна. твоята такава ли е или е на предно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Zdrasi kolega.Imash li lqvo staklo za b4.Za dvusektzionen far s lupa.Ako imash pishi na lichniq.

Миналата седмица е продадено последното в Авто плюс, в момента няма никъде, с поръчка ще дойде след повече от месец, цена клиент е около 160 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да попитам имаш ли Кюпчето с клапите за парното[Незнам как му е наименованието] и каква е цената????

Редактирано от RTL
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега да попитам имаш ли Кюпчето с клапите за парното[Незнам как му е наименованието] и каква е цената????

имам, цената на корпуса комплект със здрави клапи е 40 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Емо, Честита Коледа на всички.

Искам да питам имаш ли и на каква цена, реле на горивната помпа за Ауди 80 B3, двигател AAD, код на релето: 443951253L (номер 215)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей Емо,

търся пасажерското огледало за А-3 /фейс/ 2002г. к-т .

Втора употреба нямам колега, а новото е скъпичко, ако те интересува мога да проверя цената му.

Здравей Емо, Честита Коледа на всички.

Искам да питам имаш ли и на каква цена, реле на горивната помпа за Ауди 80 B3, двигател AAD, код на релето: 443951253L (номер 215)?

Имам колега, цената му е 10 лв, но не пращам по куриери, а такава електрическа част е и най- добре с проба на място, защото няма как да преценя дали работи.:stupid:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и за много години!

Имаш ли задни амортесьори за А3-8L куатро, и ако имаш - колко парички им искаш?

Редактирано от neon
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега и за много години!

Имаш ли задни амортесьори за А3-8L куатро, и ако имаш - колко парички им искаш?

втора употреба нямам за куатро, мога да поръчам нови, приблизителна цена на бр 120-140 лв , доставка до 20 дни, че нещо няма по складовете в България.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва ми преден капа и преден ляв калник, ляв фар и мигач, предна броня. кажи ми цена, колата е ауди 80 Б3 91г.

преден капак според състоянието отличен-120 лв, ако има забележки, цената се коментира надолу според състоянието, хубав калник -40 лв , ако има забележки пак коментар,фар имам само нов цена 65 лв, мигач нов ДЕПО -10 лв и жълт и бял, оригинален бял 35 лв бр., хубава предна броня е 60 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...