Jump to content

Смяна на касетофон


Sasho4life

Recommended Posts

Здравейте имам ауди 6-ца, но е с радио касетофон... мисалта ми е мога ли да си купя някакво cd/mp3 и да го сложа на мястото на оригиналното на ауди или няма да стане работата? Като размер ми изглежда стандартно....някои съвет да даде?:}

10x предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може! Харесай си и си купи някое CD/MP3, отиди някъде където слагат музика и за 20-30лв. ще ти го сложат. Слагат се едни пластмаски от двете страни, защото оригиналното радио е по-дълго. Също така ще ти сложат и евро букса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте имам ауди 6-ца, но е с радио касетофон... мисалта ми е мога ли да си купя някакво cd/mp3 и да го сложа на мястото на оригиналното на ауди или няма да стане работата? Като размер ми изглежда стандартно....някои съвет да даде?:}

10x предварително!

брато ако знаеш какъв го ядох докато го извадя оригиналния касетофон............няма да ти говоря.най-добре отиди някаде кадето монтират такивяа неща,както ти каза колегата,защото може да си отвориш по голям проблем.иначе ако имаш скоби е много лесно.но те са специални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със CD,и много бих изкал да си сложа оригиналното аудио,просто е уникално,виждал съм сченджър,и аз така мисля да си го направя.Ама ти си знаеш,аз не бих го махал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля 4е си реших проблема... тия дни ще купя един радио предавател, които се вкарва в запалката и в него се пъха usb памет

и си се хваща като обикновено радио в колата, а качеството е пушка...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е зле да го пробваш най-напред.Аз имам такъв трансмитер, дори си има вградена памет 1 Gb+USB за допълнителна flash memory, еквалайзер, дистанционно управление и др.

Лошото е, че има собствен шум.Усеща се най-много на паузите между песните.

Все пак това е някаква алтернатива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм със CD,и много бих изкал да си сложа оригиналното аудио,просто е уникално,виждал съм сченджър,и аз така мисля да си го направя.Ама ти си знаеш,аз не бих го махал.

БРАТО ИСКАШ ЛИ ДА ТИ ПРОДАМ ЕДНО ОРИГИНАЛНО КАСЕТОФОНЧЕ ЗА АУДИ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

брато ако знаеш какъв го ядох докато го извадя оригиналния касетофон...

...

иначе ако имаш скоби е много лесно.но те са специални.

оригиналния касетофон на A3 се вади идеално със скоби за sony, изглежда не винаги / не всички са специални.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...