Jump to content

жило на шофьорската врата


Recommended Posts

Здравейте колеги!Скъса ми се жилото за отваряне на шофьорската врата.Купих ново от "AUTO+"за 18лева ,сложих го,вратата се отваря отвътре и всичко е чудесно.Вечерта решавам да заключа колата и хоп изненада-завъртам да заключа ,а вратата се отваря.Колата е ауди80 1.8S 1989г.

Сложих скъсаното жило -няма проблем вратата се заключва.Сега съм със старото и не знам какво да правя.Моля Ви,дайте ми съвет!Аудито има централно.Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам, че новото е много натегнато, виж дали можеш да регулираш обтягането по някакъв начин. При мен прави същия номер понякога, но като натисна вътрешния лост за отваряне към кората (отпуска леко жилото) и заключвам нормално...

Редактирано от joro2k
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!Скъса ми се жилото за отваряне на шофьорската врата.Купих ново от "AUTO+"за 18лева ,сложих го,вратата се отваря отвътре и всичко е чудесно.Вечерта решавам да заключа колата и хоп изненада-завъртам да заключа ,а вратата се отваря.Колата е ауди80 1.8S 1989г.

Сложих скъсаното жило -няма проблем вратата се заключва.Сега съм със старото и не знам какво да правя.Моля Ви,дайте ми съвет!Аудито има централно.Благодаря!

Преди имах подобен проблем ,оказа се че не е закачено правилно на ръчката за отваряне отвътре.

Ако трябва свали ръчката на другата врата и погледни много внимателно как е фиксирано.

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...