Jump to content

Ръчен часовник АУДИ


Rossini

Recommended Posts

А при поръчка на повече броики има ли вероятност за % отстъпка? Идеята ми е че ако ги поръчаме заедно с др момчета на който им харесват.

има отстъпка ако е обявена от продавача -иначе моят часовник ми излезе 25 лева- а имаше продавачи които продаваха същият за 30 $

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че продавачът е някъФ от Хонг Конг, жълтур демек. А другите, които продават над неговата цена сигурно пак от него ги вземат. Дали няма да се навие на някаква фиксирана пакетна цена ако заявим интерес за определена бройка.

Тези дни се опитвах да си купя часовник от Amazon.com ама не искат да шипват до България. С ebay нямам опит, но мисля да поръчам някаква тъпня да усетя процедурата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече са резервирани първите 3 и съм обещал , но веднага мога да поръчам още само трябва да видя колко кинти имам в картата - ок?със сигърност ли искаш/става въпрос от моите линкове които съм посочил -1 стр. да не стане грешка :flehan: защото другите са по скъпи

От твойте на стр.1

Ако искаш-да се чуем утре(Събота) да ти дам пари предварително.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/H1-H3-H7-H1...sspagenameZWDVW

Ами понеже не разбирам,а пък да не пускам нова тема,вижте какво открих в сайта.Възможно ли е да е толкова евтино?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам, че продавачът е някъФ от Хонг Конг, жълтур демек. А другите, които продават над неговата цена сигурно пак от него ги вземат. Дали няма да се навие на някаква фиксирана пакетна цена ако заявим интерес за определена бройка. Тези дни се опитвах да си купя часовник от Amazon.com ама не искат да шипват до България. С ebay нямам опит, но мисля да поръчам някаква тъпня да усетя процедурата.
той си има цена- въпросът е че и за 3 часовника и за 5 пак излиза 20 лева /бройката/с удръжките на Пей пал и банката Може би ако има някакво много голямо количество тогава доставката ще се намали- ще проверя
http://cgi.ebay.com/ebaymotors/H1-H3-H7-H1...sspagenameZWDVWАми понеже не разбирам,а пък да не пускам нова тема,вижте какво открих в сайта.Възможно ли е да е толкова евтино?
Ами може- значи излиза около75-80 $ ама дали е качествено незнам- истината е , че Жълтурчетата са превзели света :flipoff:Но има и друго - този продавач има няколко негативни feedback-a -значи някой не е бил доволен от нещо
От твойте на стр.1Ако искаш-да се чуем утре(Събота) да ти дам пари предварително.Поздрави
Няма да съм в София пич-споко за сега имам кинти в картата днес взех аванс и вкарах да има - като дойдат ще се обадя на всеки един или на лс. Ще опъна утре жиците до Ловеч с жена ми да се видим с "бабата и дядото " Редактирано от Rossini
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази седмица очаквам да ми дойде една запалка на ауди - тип Zippo

Ще я покажа и нея :flipoff:

За часовника на Badjo i daks - вече го няма , свършил е търга!!!Не знам дали някой го е купил или ще се поднови за продажба с по ниска цена-ще следя пичове !!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти направо щанд на някоя клубна среща трябва да направиш :blink:

:hilezh:

да така си е:bia: много ме кефи да имам нещо на което пише Audi -първото ми нещо ,което си купих от брат ми/той си го беше поръчал/ е запалка,пепелник и табакера с надпис Audi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Момчета съжалявам че толкова се забавиха часовниците , но вече се надявам да пристигнат тази седмица- други работи ми пристигат до 2 седмици, но сега явно има малко забавяне!Не съм Ви забравил :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги-относно часовниците -трябва да изчакам още малко понеже на продавача му правели някаква проверка и ще се позабавят още- не съм ви забравил

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Не съм изчел всички постове, но искам само да кажа, че съм виждал часовник на АУДИ в магазина им в Бургас :les:

То в представителите в Бургас имат доста аксесоари...запалки, часовници, ключодържатели от кожените и много други, но са бая скъпички :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи още не са дошли -поръчал съм 8 бройки но нещо става с тоя пич-надявам се поне ако не стане от Ebay да ми върнат парите ако не дойдат-а иначе от същия човек си поръчах първият за мен -дет се вика точен е /часовника/дано да няма проблем-става въпрос че Вас Ви бавя Моите Колеги -и за тва ми е супер тъпо и гадно-дет се вика зарибих ви ама за малко :hilezh:Когато имам новини ще се обадя на всеки имам ви телефоните не съм Ви забравил и никога няма да го направя-просто не зависи от мен !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...