Jump to content

обтегач на канален ремък на AAT AEL.


Rmilanov

Recommended Posts

Алуминиевата част евентуално от някоя морга можеш да я вземеш. Ролката я има отделно като част. Само келявия амортисьор така и не е ясно има ли го самостоятелно. Иначе като цяло цената е убийствена тяхната .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти,

амортисьора се продава като отделна част:

046145299

Аз го сменях преди 2 седмици - 250 лв. с доставка от Германия..

Ролката си я купих преди от Димо, той знае с какъв еквивалент може да се замени и не е скъпа..

Поздрави

Веско

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако не е тайна ,откъде си взел ролката на тази хубава цена.Ако си я купувал де

Редактирано от митьо
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СЧУПИ МИ СЕ ОПТЕГАЧА НА КАНАЛНИЯ РЕМЪК НА КОЛИЦАТА МИ.

В ПОРШЕ БГ. МИ ПОЙСКАХА 570лв.БЕЗ НИКАКЪВ СРАМ.

НЯКАКВИ ДРУГИ ИДЕЙ?

колега ти лично ходи да питаш или някои ти каза че е толкова пари тоя обтегач.щот нещо не се връзват цените

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,ако не е тайна ,откъде си взел ролката на тази хубава цена.Ако си я купувал де
купувах я разбира се от един магазин на черни връх но не е ауто плюс малко по към хладилника момчето ми я осигури и вече и врътнах към 3000км а комплекта наистина е към 5-600 лева и аз съм проверил но няма смисъл колегата ако си намери втора ръка само планката ще му излезе по тънко да си вземе амортесьора и ролката отделно
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз вчера взех от D&N ролката за 60 лева.Мотора ми е ААR ама е същата,та мисълта ми е че там споменаха,че комлекта е към 350 лева,та колегата пуснал темата може да провери и там как седят нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много интересно,защо при мен няма никакво амортесьорче,направо взех да си мисля,че нещо при мен не е както трябва иначе си работи повече от 50 000 км.При всички колеги ли има амортесьорче?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...