Jump to content

относно испускателна система


Recommended Posts

Колеги здравейте,интересува ме мнението на запознати и с опит.

Става въпрос за следното:

Supersprint предлага за автомобила ми А3 2.0Т 200к.с. цяла испускателна система от турбото до края,като варианта на който се спрях е без катализаторно и средно гърне т.е. 2 тръби , крайно гърне и накрайник. Ето и линк: http://www.supersprint.it/homeuk.htm

Размера им е 70мм , незнам фабрично колко е на колата ми.

Въпроса ми към вас е с колко ще се увеличи мощността и заслужава ли си да дам 3300лв. за да ги монтирам?

Благодаря на всеки отговорил предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята кола дойде от Италия с такава марка генерация включваща средно и задно гърнета.

Не мога да ти кажа каква е разликата във вървежа спрямо нормалната система, защото си дойде така. На сайта пишат че колата става 155.6 коня (ако заводско е 150). Колко е верно - незнам.

Една идея по-шумна е колата от А4-ките в които съм се возил с нормална изпускателна система. Но звука е приятен, не е в стил "бурии тип Илиенци".

Поздрави!

Редактирано от vladi_di
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз си сложих Суперспринт на Алфа 147. Не бях много доволен от изработката: трябваше малко направи-си-сам. Иначе звука е добър. Много пари са обадили - в България има кой да ти я изработи за по-малко, според мен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

set16v (Генади) е вашия човек. Намерете го из форума, наскоро писа за една S3-ка... Не една генерация е направил и за доста по-малко пари...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...