Jump to content

нов собственик А3 1.9тди 131


georgid

Recommended Posts

от няколко часа съм собственик.Давайте съвети ремъци ролки масло филтри.........

Забелязам че като свалям прозорец или нещо такова ми премигват фаровете и усветлението в купето,може ли да е от слаб акумулатор?

Къде са слабите места на тоя мотор(някой оптегач на ремъците например)

Абе казвайте въобще всичко

А и показва все 60 градуса а перките включват тва датчик ли е какво ли ще е ?

колата е 131 коня 6 скорости 5 врати 2000 година

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А честито!

Да дойдеш на некоя от срещите, да почерпиш фЪстъчки и да дадеш по кръгче! :dance:

Аз лично ти предлагам:

1. Да я сервизираш напълно! Без да се бъзикаш! Всички масла, ремъци, ролки, филтри.

2. Да я заведеш на диагностика! (Мищо от Горубляне, Жоро от Суходол, Супердизел) Там ще си каже всичко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен!!! :hilezh: Тепърва ще разбираш колко добър избор си направил. Това е много практично автомобилче. Ако не ми беше малко, отдавно да съм се метнал в едно такова. Както казва колегата, иди в сериозен сервиз,но аз ще добавя и да не им варваш за всичко. Успех и пак честито! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност не е много малко.Багажника му само е малък но чак толкоз 350литра е .И аз не исках малка кола но тази я взех на басси и цената 13500 без грам забележка на 133 000км реални директно от автовоза, с пълни сервизни документи с печати всичко.Абе колата си мирише на ново волана е като нов няма никъде захабено или износено.Собственост е бил на жена по документите която е возила бебе личеше си по лепинките и по коланите на задната седалка.Утре ще я регистрирам нямам търпение да и стъпя на врата сигурно ще е малък самолет

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварийно пътуване.

Първо пълен сервиз и диагностика, потягане и чак тогава газ до ламарината :blackey: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и днес не мойах да я регистрирам даже не съм я карал.Някой с такова поне да каже меко ли е окачването или твърдо ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито за количката колега

А за окачването и колата като такава сам ще се обедиш като я покараш малко каква кукла е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и днес не мойах да я регистрирам даже не съм я карал.Някой с такова поне да каже меко ли е окачването или твърдо :hilezh:

Здрасти,

И аз карам такава тройка, честно да ти кажа малко твърдо вози, ама то все пак не е 8ца, нали се сещаш ..... :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е сваляха от автовоза ми се стори че е с мазна возия защото по не равностите колелата скачаха като откачени а колата не помръдваше нито се поклащаше.Ще стане ясно седя си сега и чакам да оправят тъпата фактура и да отивам да си я регистрирвам в кат.Ей нямам търпение ще полудея :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито колега! :) Аз съм с А3, 1.9/ 110 к.с. и наистина малко твърдо вози, но съм супер доволен и дано да е така и за светлото бъдеще. И цената, на която си я взел е също добра. Е, 110 кончета (за моята) добре препускат, но като съм най-много с още 1 човек. Като сме 3-ма или повече...се позадъхва...затова мисля да я чип-на.

от няколко часа съм собственик.Давайте съвети ремъци ролки масло филтри.........Забелязам че като свалям прозорец или нещо такова ми премигват фаровете и усветлението в купето,може ли да е от слаб акумулатор?Къде са слабите места на тоя мотор(някой оптегач на ремъците например)Абе казвайте въобще всичкоА и показва все 60 градуса а перките включват тва датчик ли е какво ли ще е ?колата е 131 коня 6 скорости 5 врати 2000 година
И пиши къде си я обслужил и колко ти е излезнала цялата схема!Поздрави
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като е сваляха от автовоза ми се стори че е с мазна возия защото по не равностите колелата скачаха като откачени а колата не помръдваше нито се поклащаше.Ще стане ясно седя си сега и чакам да оправят тъпата фактура и да отивам да си я регистрирвам в кат.Ей нямам търпение ще полудея :steinigung:

Така е - не се клати по завоите или нещо такова (още повече аз съм и с 17-ки) ама като караш по павета или нещо такова и мога да ти кажа че не вози много леко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така е - не се клати по завоите или нещо такова (още повече аз съм и с 17-ки) ама като караш по павета или нещо такова и мога да ти кажа че не вози много леко.

Минавам през жълтите павета сутрин. Всяко павенце усещам. А съвет... по паветата при Ал. Невски направо не минавай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...