Jump to content

А3 подгрев на огледала не работи


georgid

Recommended Posts

Аман тая вечер една гадна роса мъгла огледалата запотени нищо не се вижда бършаги пак същите стават.Къде е тоя подгрев?

С климатроник съм пускам реотана за задното стъкло,задното изсъхва огледалата не.Четох из форума че е масово явление .Така и не разбрах някой оправил ли го е.Да не ми е изгорял бушона и въобще кой номер е бушона че книжката е на немски а не го владея тоя език

Нито лявото нито дясното

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман тая вечер една гадна роса мъгла огледалата запотени нищо не се вижда бършаги пак същите стават.Къде е тоя подгрев?

С климатроник съм пускам реотана за задното стъкло,задното изсъхва огледалата не.Четох из форума че е масово явление .Така и не разбрах някой оправил ли го е.Да не ми е изгорял бушона и въобще кой номер е бушона че книжката е на немски а не го владея тоя език

Нито лявото нито дясното

е що викаш сега? на А4 е бушон №9,на тройката незнам къде е в една тема описах за моя опит да го оправя това,чете ли я?
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разбира се че е четах.Така за всички тарикати тук на купона бушона е номер 1.Видях го в аутодата.12:15 е и се чудя дали да не сляза още сега да го видя :hilezh: или да оставя за утре

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако предпазителя е здрав ето ти други възможности

http://www.audi-club.ru/forum/search.php?searchid=1811941

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А как се разбира дали огледалата са с подгрев?Моите имат функция прибиране,ама за подгрев......

За да разбереш дали имаш "подгрев" на огледалото трябва да свалиш огледалния елемент. За целта трябва да завъртиш огледалото в крайно положение, така че от външната страна да се образува цепнатина, след това много внимателно си пъхаш пръстите и внимателно дърпаш към себе си (много внимателно) и при удачно проведена операция огледалният елемент трябва да се извади от въртящия се кръгъл механизъм който собствено и привежда в действие огледалния елемент. Тогава ще видиш дали към огледалния елемент вървят проводници, т.е. имаш подгрев.

Редактирано от Fory
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fuck !!!Не е бушона :stupid:

Ако предпазителя е здрав ето ти други възможностиhttp://www.audi-club.ru/forum/search.php?searchid=1811941
не ми го отваря в смисъл взлизам във форума регистрирах се но няма такава тема
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fuck !!!Не е бушона :stupid:не ми го отваря в смисъл взлизам във форума регистрирах се но няма такава тема

Имаш ЛС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аман тая вечер една гадна роса мъгла огледалата запотени нищо не се вижда бършаги пак същите стават.Къде е тоя подгрев?

С климатроник съм пускам реотана за задното стъкло,задното изсъхва огледалата не.Четох из форума че е масово явление .Така и не разбрах някой оправил ли го е.Да не ми е изгорял бушона и въобще кой номер е бушона че книжката е на немски а не го владея тоя език

Нито лявото нито дясното

А като е натиснато копчето за реотана на задното стъкло,това за огледалата на къде сочи?

Предпазител 1 на мен ми е здрав,10А е,ама подгрев май няма!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като натиснеш за копчето за реотаните ти се пуска и подгряването на огледалата,няма значение на къде сочи копчето за огледалата (аз го оставям винаги в средно положение).

Пусни си реотаните и след 5-6мин пипни стъклото на огледалото,ако е топло значи имаш подгряване ;) .

Незнам това дали е стандартна екстра,някой знае ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...