Jump to content

мирише на бензин


tox

Recommended Posts

Здравейте отново колеги...

Махнах катализатора и сега яко смърди на бензин и на газ,колата почна да си дава газ сама и

оборотите се побъркаха(Иначе проблемния ми разход падна на 11,5 градско)

Може ли да са натрупани грешки на Комп-а ,и ако махна клемата на акомулатора

дали ще се Reset-не компютъра?Някой ако има опит нека сподели.Мерси :bia:

Редактирано от tox
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително трябва да отидеш на диагностика и да ти изчистят грешките (ако има такива).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз оня ден махнах моя, немам проблеми - душа - отзед здравословни смеси усещам (естествено вече миришещи на вредни за екелогията субстанции както и трябва)

Утре ще споделя за разхода който изглежда май се е подобрил, като вървеж се усети една идея по бързиччка и много се усети тръгването на турбото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз оня ден махнах моя, немам проблеми - душа - отзед здравословни смеси усещам (естествено вече миришещи на вредни за екелогията субстанции както и трябва)

Утре ще споделя за разхода който изглежда май се е подобрил, като вървеж се усети една идея по бързиччка и много се усети тръгването на турбото.

при мен гадното е ,че го вкарва купето,отвънка нека си мирише,ама като возя малкия ще го удишим бе ей :steinigung:

За тва се дразня-ходих на газ анализатор,изчистихме грешките на VAG COM-явно нещо по генерацията ще дойде.Ще звъня на Лазаров 90 да видим кво ще каже...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...