Jump to content

Колко парици бих могъл да взема на моята убавица?


Recommended Posts

След това сваляш всичко като УРЕДБИ, СИСТЕМИ, ГЛЕЗОТИИ -неща които си слагал... и т.н., даже и нови гуми ако са наистина нови, да си ги оставиш и да сложиш някакви втора употреба...

моята като я продадох, новия собственик не ми разреши нищо да сваля, а имах оферти за алпайна, гумите и оригиналните стелки дори. Тони нищо не сваляй, колата ще си намери собственика на тая цена. по важното е да не си на зор с парите и да можеш да си позволиш следващата кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 57
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако намериш кой да ти оцени тези неща - ОК.

Пробвай я в интернет и виж колко пари ще се навият да дадат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони нищо не сваляй, колата ще си намери собственика на тая цена.

И аз по-си падам по тая стратегия. Въпреки това обаче съм дал и вариант да си сваля това-онова и да я поевтиниме колата. Така обхващам и двата варианта и има начин за всеки различен кандидат купувач.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе карай си го това слънце бе, к'во се вкарваш в такива сюжети. Е това ни е трагедията, че нямаме устойчиво удовлетворение.

Много си прав. Те и пушачите обаче знаят, че се тровят, но не спират. Просто има някои човешки тръпки и гъделчета, които са по-силни от нас, неустоими са.

Между другото това с Шкодата май отмина като вариант. Нещо много елементарна евтинджоска сглобка изглеждат като обърнеш внимание на детайлите. Усещането е все едно ще се разпадне от ритник. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що обясняваш? :D

прав е колегата, абсолютно излишно е да се хабиш да обясняваш на обикновенниоте...

Олимпийските богове не са го правили! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много си прав. Те и пушачите обаче знаят, че се тровят, но не спират. Просто има някои човешки тръпки и гъделчета, които са по-силни от нас, неустоими са.

Между другото това с Шкодата май отмина като вариант. Нещо много елементарна евтинджоска сглобка изглеждат като обърнеш внимание на детайлите. Усещането е все едно ще се разпадне от ритник. :(

Жалко че няма готини коли под наем... На запад хората си карат по-скромни коли, а за WEEKEND-а честа практика е да наемат расова бегачка или готино купе.. и така си се кефят... без да се заниамват с подръжка и данъци.... и в същото време си карат по-скромните коли... ;)

Освен това ти от АУДИ искаш да се качиш на друга кола.. а за това ти е много много трудно да харесаш ДРУГА.. освен пак АУДИ или примерно някой МЕРДЖАН или БИМА като алтернатива.. :bia:

Абе те хората са го казали - АУДИ СЕ СМЕНЯ САМО С АУДИ :respekt:

Редактирано от SpeedyMan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен това ти от АУДИ искаш да се качиш на друга кола.. а за това ти е много много трудно да харесаш ДРУГА.. освен пак АУДИ или примерно някой МЕРДЖАН или БИМА като алтернатива.. :bia:

Абе те хората са го казали - АУДИ СЕ СМЕНЯ САМО С АУДИ :respekt:

Точно така си е. Днеска бях с един познат в "Порше БГ". В шоурума всякакви лъскави VW-та те гледат отвсякъде, аз обаче като мернах отвън на паркинга едно Б6 и дотам, очите ми останаха. Веднага хванах разликата в излъчването и се загледах като дете в лампа. Евала на онез пичове в Инголщад! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
Точно така си е. Днеска бях с един познат в "Порше БГ". В шоурума всякакви лъскави VW-та те гледат отвсякъде, аз обаче като мернах отвън на паркинга едно Б6 и дотам, очите ми останаха. Веднага хванах разликата в излъчването и се загледах като дете в лампа. Евала на онез пичове в Инголщад! :flehan:

Имаш право колега, днес ще женя ненагледната :flehan: и май точно на Б6 ще се възкача. Гледах какво ли не, но си ме дърпа към марката(и то точно към този модел). Сигурно има защо. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...