Jump to content

Проблем със километража на ауди 100


imaxxx

Recommended Posts

Вчера заредих гориво и нулирах малкият километраж,от вчера до днес съм минал около 40 километра но километража не помръдва нито дневния нито големия а стрелката със колко километра се движи колата си работи,нещо явно се е откачило,бутона за нулиране се движи леко има едно хрупане някой зблъсквал ли се е със този проблем ПОМОГНЕТЕ МОЛЯ!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва де го отвориш, за да видиш какво се е случило вътре. По принцип има едни зъбни колела, които са от нещо като пластмаса, и те се износват. Трябва обаче да си го видиш. Може да е нещо друго.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се случи същото и я закарах при едни много добри които го разглобиха , мръднаха го малко напред и се оправи. При мен стана когато се превърташе на 200 000 км и просто беше спекъл. От тогава си работи стана доста време.

Трябва да се разглоби и да се види , не е задължително да е износено нещо. Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми се случи същото и я закарах при едни много добри които го разглобиха , мръднаха го малко напред и се оправи. При мен стана когато се превърташе на 200 000 км и просто беше спекъл. От тогава си работи стана доста време.

Трябва да се разглоби и да се види , не е задължително да е износено нещо. Успех.

Колегата е прав за това че не е задължително да е износено нещо. По принцип стоте хиляди се местят рядко и е възможно да е спекъл там :-)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

И аз имам малък проблем с уреда,но не знам дали е удачно да пиша тук...и все пак ще пиша,пък вие ще ме извините,ако съм сгрешил:flipoff:

Та....на мен ми се лющи фолиото на циферблата,даже вече и стрелката не показва километрите и си гледам скоростта на климата.Някой има ли идея как да оправя тоя досаден проблем?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз имам малък проблем с уреда,но не знам дали е удачно да пиша тук...и все пак ще пиша,пък вие ще ме извините,ако съм сгрешил:flehan:

Та....на мен ми се лющи фолиото на циферблата,даже вече и стрелката не показва километрите и си гледам скоростта на климата.Някой има ли идея как да оправя тоя досаден проблем?

Ами аз така си изгорих един скоростомер, так че е добре да побързаш с оправянето, преди да си съсипал твоя. Проблемът е често срещан при нашите коли. Има някаква фирма, която предлага подмяна на фолиото, което се води нещо като "тунинг". Мисля че взимат около 25 лв. на уред. Аз си реших проблема като си купих черен лак за нокти и запечатах започващите да се лющят участъци, както и съмнителните такива! Не стана супер красиво, но не е отвратително за гедане, пък и по-важното е че вече не се люпи!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Дай някакви координати на тази фирма дето "тунингова" уредите:hilezh:

Ами не си спомням къде точно го гледах. Беше нещо в интернет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...