Jump to content

Audi Nuvolari


sasho85

Recommended Posts

Това НЕ Е КОЛА :!: :!: :!:

Нямам думи, просто съвършенство! На който не са му проблем 245 МБ да не се замисля, амо да го дърпа!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз го гледах още по обяд... прочетох и статия за тази кола...

Ами, както и новият концепт за Allroad (с оня ми ти ЗВЕРСКИ TDI-мотор), думата е една: МЕЧТА.

Толкова! :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата има страшен дизайн ... спира дъха.. но пък защо не показаха дори и леко как ускорява .. аз лично се издразних и разочаровах .. че е само дизайн и нито веднъж не я настъпиха дори и за малко ... тоя караше по-бавно и от пешеходците :twisted:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятна кола!!!!

САМО ЧЕ... Нямате ли усещането, че новите модели ги правят много ниски. Едно от нещата, които много ценя в стотарката ми е че е доста висока за класа си. Имам приятел с БМВ - то опира дори на бабуните пред училищата, да не говорим, че е абсурд да го качи на тротоар. Ами новите Аудита също така май........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Невероятна кола!!!!

САМО ЧЕ... Нямате ли усещането' date=' че новите модели ги правят много ниски. Едно от нещата, които много ценя в стотарката ми е че е доста висока за класа си. Имам приятел с БМВ - то опира дори на бабуните пред училищата, да не говорим, че е абсурд да го качи на тротоар. Ами новите Аудита също така май........[/quote']

Клиренсът се управлява от електрониката. За off-road условия и скорост по-ниска от 40 км/ч, става 11 см. Нормално е 10 см. В Режим "Аутобан" ставаше още по-малко... Само си помисля, с 10 см. клиренс, какво ме чака в София... Кусур е, прав си :oops:

Но колата продължава да е мечта!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата просто не е правена за България, както всички коли междувпрочем, ако изключим подобията на коли от соц лагера :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, все пак основната функция на колата е да бъде превозно средство. Ако човек не може да си позволи да има набор от коли в гаража за различни цели се очаква да може да отиде на сърф, за риба или на ски с колата си. Така че кола, която е пригодена само за аутобан, колкото и да е перфектна за мене ще си остане само картинка в рамка - нищо повече от естетичско наслаждение......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...