Jump to content

Как се сваля задната седалка на А6 С5


allk

Recommended Posts

Привет на всички!

Слагам тапицерия на колата и за целта ми се налага да сваля задната седалка. Как става това?

Облегалките (малка и голяма) ги свалям, но има един кабел от голямата облегалка, който влиза под седалката и е не понятно за мене за какво служи.

Моля, някой който се е сблъсквал с това да помага.

Колата е А6 С5 99г

Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички!

Слагам тапицерия на колата и за целта ми се налага да сваля задната седалка. Как става това?

Облегалките (малка и голяма) ги свалям, но има един кабел от голямата облегалка, който влиза под седалката и е не понятно за мене за какво служи.

Моля, някой който се е сблъсквал с това да помага.

Колата е А6 С5 99г

Благодаря!

Колега този кабел да не е за Аербега понеже някои аудита има странични такива вградени в седалките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за задната седалка. Там мисля, че няма аербеци. Има само отпред 2 бр. и на двете предни седалки 2 бр. общо 4 аербега.

Колата е А6 С5 99г трябва да е само с 4 аербега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Става дума за задната седалка. Там мисля, че няма аербеци. Има само отпред 2 бр. и на двете предни седалки 2 бр. общо 4 аербега.

Колата е А6 С5 99г трябва да е само с 4 аербега.

Базово да но в книжката ми пише че има опция за такива на задните седалки, ако имаш такива вероятно трябва да има и датчик някъде под седалката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този кабел е то4но за аирбега,при мен като го отка4их

и ми светна лампата нищо 4е нямам аирбеци отзад

даже сам пускал тема по вапроса но отговор нямаше

4е нещо не мога да му схвана идеята на тоя кабел

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

този кабел е то4но за аирбега,при мен като го отка4их

и ми светна лампата нищо 4е нямам аирбеци отзад

даже сам пускал тема по вапроса но отговор нямаше

4е нещо не мога да му схвана идеята на тоя кабел

Колега, като ти светне лампата за аербега до колкото знам нямаш такива и отпред, въобще навсякъде. Винаги като се откачи кабела после трябва да се закачи да се изчистят грешките.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото разбирам искаш да махнеш седалката,не облегалката,нали?

Тя е на щипки от предната страна в двата края.

Тоест хващаш седалката и дърпаш нагоре и ще се "откопчае".След което е свободна за махане.Монтирането и е като я сложиш първо от към облегалката и след това я закопчаеш обратно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 12 years later...

Май за 4F питаш, не че има разлика де. Та за седан с облегалки които се свалят напред (на авант може би е същото ама не съм свалял) имаш държач долу между двете облегалки,маха се една пластмасова капачка развиващ един болт (по спомен торкс 25) повдига издърпваш и воала. 

 

П.с. Ако облегалката е едно цяло и не се сваля напред, процедурата е коренно различна. 

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 year later...

Искам да сваля задната облегалка на ауди а6 ц5 седан 97-05. Облегалката е цяла с подлакътник. Махам подглавниците, освобождавам двата болта отдолу и до там. Отзад се държи май на четири куки, които се освобождават като се бутне нагоре. Какво я държи още, защото не мърда нагоре? Мога да махна и двете капачета с канала на средната подглавницата от багажника, на другите обаче не. Някаква идея?

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...