Jump to content

Помощ писна ми да ми пада акулулатора от забравени фарове - ЗУМЕР ?


Recommended Posts

Колеги, чудя се моята таратайка си има фулл екстри само това дето няма зумер или както там се казва ...много ме дразни а и викам пътна помощ вече за 3-ти път

Та се чудя в колата ли е проблема или аз нещо бъркам, тази колица има ли нещо някакво такова , не съм сигурен точно зумер ли се казва - функцията като си отвориш вратата и си на фарове да ти пищи ...ако да бушон ли ми е изгорял, ако не - някой да знае как да си монтирам подобно нещо

мерси много че ми изчетохте горното ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зумер за забравени светлини се нарича,в Бриколаж ги има(от там взех моя),но сигурно се продават и на други места.Поздрави :all_coholic:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

зумер се казва..., и не може да нямаш, просто е изгоряла писката...

Отиваш при някой жичкаджия и ти я сменява за 10-15-20лв, а самия зумер струва 3-4лв.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да си вържеш едно звънче над главата и като слизаш ще те дрънне да се сетиш :steinigung:

По-евтино е :all_coholic:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...Та се чудя в колата ли е проблема или аз нещо бъркам, тази колица има ли нещо някакво такова ,...

Мисля, че такъв зумер се монтира серийно при А4 - провери, дали не ти е изгорял нещо и само да смениш джаджата :all_coholic:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мене некой добър бивш собственик,на който явно също му е писнало от падане на акумулатора,ми е направил голямо добро,и кат извада ключа от таблото си угасват и светлините,през целия период с вкл. фарове само веднъж дваж съм се сещал да ги спирам,което е супер,щот и по трудно се забравя да ги вкл. и куките да те подсетят с/у 10-тина лева да си ги вкл. :musik::hilezh:

На фиат-ите май тва си им е стоково така,което е готино :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...